SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Ilona Grzywińska-Lartigue head of communication w Lime

Ilona Grzywińska-Lartigue objęła stanowisko head of communications na region EMEA w platformie Lime, umożliwiającej wypożyczanie w miastach hulajnóg elektrycznych - dowiedział się portal Wirtualnemedia.pl.

Ilona Grzywińska-Lartigue Article

Grzywińska-Lartigue odpowiada za zarządzanie całością komunikacji korporacyjnej, produktowej i B2B firmy Lime w regionie Europy, Bliskiego Wschodu i Afryki.

Ostatnio w Uberze

Ostatnio przez ponad pięć lat Ilona Grzywińska-Lartigue była odpowiedzialna za komunikację aplikacji przewozowej Uber. Do listopada 2020 r. nadzorowała komunikację Ubera w następujących krajach i regionach: Belgia, Holandia, Szwecja, Finlandia, Dania, Polska, Węgry, Czechy, Słowacja, Chorwacja, Rumunia, Ukraina, kraje bałtyckie i Afryka Subsaharyjska.

W Uberze zaczynała jako communications manager na Polskę, Czechy i Słowację.

Wcześniej przez dwa i pół roku była szefową komunikacji platformy pożyczkowej Wonga.com.

Doświadczenie gromadziła w Yelster Digital jako communication expert, konsultant ds. PR i social media w agencji MSLGroup oraz jako communication officer w Grono.net.

W latach 2010-2015 prowadziła własną agencję PR - Webkomunikacja.pl.

W przeszłości była także wykładowczynią na Uniwersytecie Warszwskim – uczyła o socjologii, public relations i strategii promocji.

Jest absolwentką Uniwersytetu Warszawskiego, gdzie ukończyła politologię (studia magisterskie) oraz nowe media i politykę (studia doktoranckie).

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Ilona Grzywińska-Lartigue head of communication w Lime

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl