SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Mistrz świata w skokach narciarskich reklamuje ING Bank Śląski

W kampanii reklamowej kredytu hipotecznego oferowanego przez ING Bank Śląski występują skoczek narciarski Dawid Kubacki, mający w dorobku m.in. indywidualne mistrzostwo świata i dwa brązowe medale olimpijskie.

Dawid Kubacki w spocie ING Banku Śląskiego Dawid Kubacki w spocie ING Banku Śląskiego

W reklamie Dawid Kubacki rozmawia poprzez wideokomunikat z ekspertem z ING Banku Śląskiego o tym, że skoro marznie na skoczni, to chciałby mieć ciepły dom.

Kampania podkreśla, że na potrzeby kupna domu energooszczędnego ING Bank Śląski oferuje kredyt hipoteczny z zerową prowizją i niższą marżą. Przy stawkach WIBOR z 20 maja rzeczywista roczna stopa oprocentowania wynosiła 7,75 proc. W spocie informuje o tym Marek Kondrat, od dekad ambasador reklamowy ING Banku Śląskiego.

Działania reklamujące ING Bank Śląski są realizowane we wszystkich najważniejszych kanałach komunikacji, na czele z telewizją i internetem. Za kreację kampanii odpowiadają agencje Brain i Gong, a za planowanie i zakup mediów - agencja mediowa Mullen Lowe Media Hub.

Dawid Kubacki w ostatnich latach występował przede wszystkim w reklamach sponsorów Polskiego Związku Narciarskiego, m.in. Orlenu i Grupy Azoty, a także marki słodyczy Milka. Od jesieni 2021 roku reklamował też transmisje w Eurosporcie i TVN z konkurów Pucharu Świata w skokach.

Dołącz do dyskusji: Mistrz świata w skokach narciarskich reklamuje ING Bank Śląski

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl