SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

INNPoland.pl: Iga Kołacz redaktor prowadzącą magazyn, Katarzyna Florencka na czele newsroomu

Do zespołu serwisu biznesowo-technologicznego INNPoland.pl dołączyła Iga Kołacz, obejmują funkcję redaktor prowadzącej magazyn. Natomiast redaktor prowadzącą część newsową witryny została Katarzyna Florencka.

Od lewej: Iga Kołacz i Katarzyna FlorenckaArticle

Iga Kołacz będzie nadzorować nową sekcję Magazyn INNPoland, złożoną z reportaży, wywiadów i tekstów sylwetkowych z szeroko pojętego obszaru work-life-business.

Poprzednio przez siedem lat pracowała w magazynie „Press”, specjalizowała się w tematyce agencji mediowych i influencer marketingu. W latach 2010-2014 była reporterką, wydawczynią i prezenterką telewizji lokalnej Azart-Sat w Bolesławcu, gdzie prowadziła telewizyjne serwisy informacyjne oraz takie programy jak "Pojedynek smaków", "Metamorfozy" czy "Kinomag".

>>> Praca.Wirtualnemedia.pl - tysiące ogłoszeń z mediów i marketingu

Z kolei Katarzyna Florencka jest związana z INNPoland.pl od ponad dwóch lat, gdzie pełniła rolę reporterki piszącej o nauce i biznesie, a także wydawcy serwisu. Wcześniej przez 4,5 roku pracowała w Polskiej Agencji Prasowej.

- To kolejne wzmocnienie naszego zespołu. Iga i Kasia mają przed sobą ważne zadanie, będą współpracowały przy nowej formule serwisu INNPoland - komentuje Michał Mańkowski, redaktor naczelny naTemat.pl i członek zarządu Grupy naTemat.

- Portal rok do roku notuje wzrosty o ponad 100% i ma stabilny ruch na poziomie 1,8 mln realnych użytkowników, dlatego postanowiliśmy go jeszcze bardziej wzmocnić o nowe osoby i kompetencje i postawić na rozwój tematyki "work-life-business" - dodaje.

Z początkiem sierpnia nowo utworzone stanowisko head of product INNPoland.pl objęła Agnieszka Wirtwein-Przerwa, poprzednio była związana z Burda Media Polska.

W ub.r. trzy spółki zarządzające serwisami Grupy naTemat zanotowały łącznie wzrost przychodów o 24,7 proc. do 12,19 mln zł, a ich zysk netto zwiększył się z 1,43 do 2,15 mln zł. Zdecydowanie największa z nich firma Glob360 nie wypłaci dywidendy, jej udziałowcy Tomasz Lis i Robert Jędrzejczyk 1,65 mln zł zysku netto przeznaczyli na kapitał zapasowy.

W połowie br. firma przeniosła się do nowej siedziby oraz wprowadziła hybrydowy model pracy.

Dołącz do dyskusji: INNPoland.pl: Iga Kołacz redaktor prowadzącą magazyn, Katarzyna Florencka na czele newsroomu

2 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Quo Vadis
Serwis biznesowy, który nie ma nic wspólnego z ekonomią.
odpowiedź
User
Ewa
Fakt. Kiedyś mieli duże ciekawe teksty gosoodarcze. Teraz to jakas zenada
odpowiedź