SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Poczciwy Krzychu, Magda Bereda, Gimper, Ania Wendzikowska i Kaja Soboń reklamują InPost

InPost przygotował internetową kampanię z okazji postawienia 10 000 Paczkomatów w Polsce. Za koordynowanie działań w ramach kampanii i dobór influencerów odpowiadała agencja GetHero.  

Poczciwy Krzychu w kampanii InPost / fot. Instagram.com/poczciwykrzychu Article

Firma InPost postawiła dziesięciotysięczny paczkomat, który został ulokowany w stolicy Dolnego Śląska. Wydarzeniu towarzyszyła kampania, w której udział wzięli popularni twórcy internetowi: Poczciwy Krzychu, Magda Bereda, Gimper, Ania Wendzikowska, Kaja Soboń, Paula Jagodzińska, Agata Es, Ania Bardowska, Oliwia Szymańska i Bracia. 

 

 

W ramach współpracy trwającej od 7 do 14 grudnia influencerzy na swoich kanałach organizowali konkursy, w których internauci mogli wygrać upominki kojarzące się z danym twórcą. Kampanii towarzyszyła również akcja charytatywna, w ramach której z okazji postawienia dziesięciotysięcznego Paczkomatu, InPost przekaże najnowsze konsole Xbox Series X wraz z grą Just Dance 2021 10 domom dziecka wskazanym przez twórców, którzy  wzięli udział w kampanii.

Za koordynowanie działań podczas kampanii oraz wybór influencerów odpowiadała agencja GetHero.

Miesiąc temu firma zapowiedziała, że we wrześniu 2021 roku uruchomi centrum logistyczne o powierzchni 9,04 tys. metrów kwadratowych w Krakowie.

InPost niedawno został wystawiony na sprzedaż przez swojego właściciela fundusz Advent, prawo pierwokupu ma Allegro.

Dołącz do dyskusji: Poczciwy Krzychu, Magda Bereda, Gimper, Ania Wendzikowska i Kaja Soboń reklamują InPost

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl