SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Instytut Finansów Publicznych klientem All Hands Agency

Agencja marketingowa All Hands rozpoczyna współpracę w zakresie produkcji treści wideo dla Instytutu Finansów Publicznych, nowej organizacji pozarządowej, zorientowanej na finanse publiczne, założonej prze dra Sławomira Dudka.

Article

W ramach kontraktu agencja będzie prowadziła na rzecz klienta działania z zakresu cyklicznego przygotowywania treści wideo wspierających działania Instytutu oraz będzie świadczyć usługi strategicznego wsparcia w obszarze komunikacji. Współpraca rozpoczęła się 9 maja.

Agencja została wybrana na podstawie rekomendacji.

Instytut Finansów Publicznych (IFP) to działający na rzecz pożytku publicznego think tank typu watch dog – ośrodek ekspercko-analityczny, który reprezentuje interes społeczeństwa i obywateli oraz aktywnie uczestniczy w debacie publicznej. Stawia sobie za główne cele m. in. monitoring stanu i przejrzystości finansów publicznych, fact-checking i przeciwdziałanie populizmowi w życiu publicznym oraz wspieranie demokracji, praworządności i społeczeństwa obywatelskiego.

Instytut założony został przez dr. Sławomira Dudka – ekonomistę i eksperta w zakresie finansów publicznych z ponad 23-letnim doświadczeniem w Ministerstwie Finansów. Przez wiele lat jako dyrektor kierował Departamentem Polityki Makroekonomicznej.

Dołącz do dyskusji: Instytut Finansów Publicznych klientem All Hands Agency

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl