SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Instytut Książki wybiera agencję do kampanii "Mała książka - wielki człowiek"

Instytut Książki rozpoczął przetarg na przygotowanie i realizację tegorocznej akcji "Mała książka - wielki człowiek" promującej czytelnictwo w Polsce - wynika z informacji Wirtualnemedia.pl.

fot. Shutterstock.comArticle

Kampania „Mała książka – wielki człowiek”, podobnie jak w latach poprzednich, skierowana jest do osób posiadających i/lub wychowujących dzieci (tj. rodziców i dziadków, pedagogów, nauczycieli, bibliotekarzy itp.). Ma promować czytanie dzieciom od narodzin aż po czas pierwszych lat edukacji szkolnej oraz chodzenie z dziećmi do bibliotek.

Wybrana w przetargu agencja będzie odpowiadać m.in. za przygotowanie szczegółowej koncepcji strategicznej i kreatywnej kampanii, przygotowanie planu mediów, kontentu kampanii, zakup mediów (telewizja, radio), płatną promocję w internecie i social mediach, działania PR i media relations itp.

O wyborze zwycięskiej agencji zdecydują:  kwalifikacje zawodowe i doświadczenie osób wyznaczonych do realizacji zamówienia (waga: 8%), parametry kampanii w telewizji – liczba punktów GRP (waga: 8%), parametry w telewizji – wartość procentowa zasięgu 3+ (waga: 8%), parametry kampanii w internecie (waga: 8%), wstępna koncepcja strategiczno-kreatywna kampanii (waga: 25%), zatrudnienie osób niepełnosprawnych (waga: 3%) i cena (waga: 40%).

Kampania ma być realizowana do połowy grudnia br., działania reklamowe w tv, radiu i internecie mają zakończyć się w połowie listopada br.

Zainteresowane agencje mogą składać oferty do 12 czerwca br.

Ubiegłoroczną akcję Instytutu Książki "Mała książka - wielki człowiek" realizowały - wybrane również w przetargu - agencje dsk i Sigma Bis (wspólna agencja PZU i PKN Orlen).

Dołącz do dyskusji: Instytut Książki wybiera agencję do kampanii "Mała książka - wielki człowiek"

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl