SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Trwa konkurs na identyfikację wizualną Instytutu Muzyki i Tańca

Stowarzyszenie Twórców Grafiki Użytkowej prowadzi konkurs na identyfikację wizualną dla Instytutu Muzyki i Tańca, który wkrótce zmieni nazwę na Narodowy Instytut Muzyki i Tańca.

Article

Instytut Muzyki i Tańca, który działa na rzecz kultury muzycznej i tanecznej planuje w tym roku zmianę nazwy na Narodowy Instytut Muzyki i Tańca. Zmiana nazwy nie wiąże się ze zmianą zakresu działalności.

Konkurs podzielono na dwa etapy. W pierwszym, który trwa do 24 stycznia br., zainteresowane osoby i firmy mają nadsyłać portfolio zawierające minimum trzy projekty identyfikacji wizualnych. Rozstrzygnięcie pierwszego etapu zaplanowano na 28 stycznia br.  

W drugim etapie zwycięzcy pierwszego będą mieć za zadanie wykonanie co najmniej 1 wstępnej koncepcji wizualnej wraz z przykładowymi propozycjami użycia znaku do 21 lutego br. Zwycięzca zostanie ogłoszony pięć dni później.

Każdy z uczestników - z wyjątkiem zwycięzców - otrzyma 1500 zł zwrotu poniesionych kosztów związanych z udziałem w konkursie. Z kolei autor zwycięskiej pracy otrzyma wynagrodzenie w wysokości 23,7 tys. zł netto.

Instytut Muzyki i Tańca został powołany przez Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w 2010 roku z zadaniem wspierania kultury muzycznej i tanecznej w Polsce. Jego celem jest działalność na rzecz edukacji kulturalnej i rozwoju twórczości artystycznej ze względu na podstawowe znaczenie tego obszaru dla wszystkich innych działań artystycznych, społecznych i cywilizacyjnych.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Trwa konkurs na identyfikację wizualną Instytutu Muzyki i Tańca

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl