SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Interia.pl licytuje dla Śląska

Interia.pl zaprasza internautów do udziału w aukcjach charytatywnych, z których dochód zostanie przeznaczony na pomoc rodzinom ofiar i osobom poszkodowanym w katastrofie budowlanej na Śląsku.

Informacje o akcji są dostępne pod adresem: http://aukcje.interia.pl/katowice.

- Kiedy poprosiliśmy naszych Przyjaciół, ludzi znanych i lubianych - muzyków, pisarzy, aktorów, sportowców i wielu innych - o przekazywanie nam symbolicznych przedmiotów na aukcję, ich odzew był natychmiastowy - mówi Agnieszka Łopatowska, koordynująca akcję. - Mamy nadzieję, że dzięki solidarności i zaangażowaniu użytkowników portalu, wystawianych na aukcji przedmiotów będzie przybywać - dodaje.

Na apel  najliczniej odpowiedziały dotąd gwiazdy sceny muzycznej. Na aukcję trafiła gitara akustyczna od Perfectu oraz opatrzone autografami płyty m.in. od zespołu Łzy, Closterkeller, Varius Manx, T.LOVE, Lady Pank, Kasi Wilk, Mezo, Roberta Chojnackiego, Agnieszki Chrzanowskiej, IRA, Virgin i Janusza Radka. Dodatkowo specjalne upominki z autografami (kubki, pocztówki, zdjęcia, plakaty) ofiarowały m.in. zespoły Czarno-Czarni, Big Cyc, Virgin, Łzy i T.LOVE.

Na aukcji znalazły się także: koszulka kadry Polski i koszulka tenisowa z autografem od Marcina Dańca, kurtka z autografem od Tomasza Czopika, koszulka z autografem od Radosława Majdana, egzemplarz „CK Kuchni” od Roberta Makłowicza i DVD z Przystanku Woodstock od Sweet Noise.

Wpłaty pozyskane z aukcji są kierowane bezpośrednio na konto katowickiego oddziału Caritas. Osoby, które chcą przyłączyć się do akcji proszone są o kontakt pod adresem: aukcja@firma.interia.pl.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Interia.pl licytuje dla Śląska

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl