SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Interia.pl wzmacnia Strefę

Serwis STREFA.PL , internetowa platforma dla małych i średnich przedsiębiorstw, przeszedł gruntowną modernizację i zyskał nową funkcjonalność

Celem przeprowadzonych zmian, będących w dużej mierze odpowiedzią na potrzeby klientów, jest umocnienie wiodącej pozycji produktu na rynku.

Serwis STREFA.PL dostępny jest obecnie w nowej szacie graficznej, ze zmodernizowaną nawigacją. Wprowadzenie zmian pozwoliło na przejrzyste zaprezentowanie elementów, o które serwis wzbogacił się na przestrzeni ostatnich kilku miesięcy. Obecnie platforma podzielona jest na 3 sekcje tematyczne: Hosting, Narzędzia oraz Informacje.

Nowością w serwisie jest dział grupujący informacje przydatne osobom prowadzącym własne firmy oraz pracującym w małych i średnich przedsiębiorstwach (http://informacje.strefa.pl/). Oprócz aktualności gospodarczych w serwisie dostępne są najbliższe terminy składania deklaracji do ZUS i urzędów skarbowych, notowania walut, kalkulatory (walutowe, odsetek ustawowych i zobowiązań podatkowych), stawki zasiłków, minimalnego i przeciętnego wynagrodzenia oraz składek ZUS. Serwis zawiera także poradniki dotyczące m.in. rozpoczynania działalności gospodarczej, obowiązków pracodawcy, zatrudniania pracowników, podatków, kredytów czy leasingu.

Dział Narzędzia serwisu STREFA.PL (http://www.strefa.pl/narzedzia/) zawiera starannie wyselekcjonowane oferty usług dla firm, z których korzystać można online. Oprócz partnerów istniejących od dawna w serwisie, ostatnio pojawiły się tam takie usługi jak Krajowy Rejestr Długów i Krajowa Giełda Wierzytelności.

Rdzeń oferty STREFA.PL stanowią, dostępne obecnie w dziale Hosting (http://www.strefa.pl/efirma/), nowoczesne konta hostingowe. Serwis umożliwia korzystanie z trzech rodzajów pakietów hostingowych: Srebrnego, Złotego i Platynowego, pozwalających firmom w łatwy sposób zaistnieć w sieci z własnym serwisem WWW. Dzięki rozbudowanej pomocy, kreatorom stron internetowych oraz intuicyjnej nawigacji nawet osoba nie znająca się na Internecie jest w stanie stworzyć własną stronę w ciągu zaledwie kilku minut. Zaawansowanie technologiczne oferty hostingowej, udostępniającej w ramach ceny abonamentu najlepsze rozwiązania portalu, zaspokaja też potrzeby najbardziej wymagających. Konta umożliwiają m.in. dowolny podział przestrzeni dyskowej pomiędzy strony WWW oraz pocztę elektroniczną, utrzymanie primary i secondary DNS, rozbudowane statystyki konta, obsługę skryptów PHP i CGI, korzystanie z baz danych MySQL i PostgreSQL, system bezpiecznego logowania, potrójną ochronę antyspamową, kopie bezpieczeństwa, system antywirusowy, itp. Poprzez dział Hosting można też zarejestrować własną domenę internetową.

W trosce o najwyższą jakość usług STREFA.PL wsparcie techniczne dostępne jest 7 dni w tygodniu w godzinach od 7:00 do 22:00. Użytkownicy STREFA.PL kontaktować mogą się z BOK poprzez specjalny numer infolinii, za pośrednictwem faksu, przez formularz kontaktowy i pocztę elektroniczną.
Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Interia.pl wzmacnia Strefę

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl