SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Interia.pl z vlogami Witolda Gadowskiego i Piotra Szumlewicza oraz felietonami Janusza A. Majcherka

Portal Interia.pl zaczął emitować wideoblogi publicystyczne nagrywane przez Witolda Gadowskiego i Piotra Szumlewicza. Natomiast nowym felietonistą portalu został Janusz A. Majcherek.

Witold Gadowski Article

W kilkuminutowych nagraniach Witold Gadowski i Piotr Szumlewicz komentują bieżące wydarzenia polityczne. Nowe odcinki będą publikowane w każdy wtorek.

Gadowski był korespondentem wojennym i reporterem „Superwizjera” TVN, od września br. przygotowuje dla TVP1 program „Łowcy smoków”. Szumlewicz jest jednym z założycieli „Krytyki Politycznej”, autorem raportów i opracowań dla organizacji pozarządowych.

- Szeroki zakres tematyczny programów wideo ma na celu pokazanie, jak wiele ciekawych i unikalnych treści mogą znaleźć użytkownicy Interii na stronie głównej. W każdy wtorek internauci będę teraz mogli oglądać także komentarze polityczne, które w portalu zawsze cieszyły się dużym zainteresowaniem - zapowiada Agnieszka Maciaszek, dyrektor mobile i wideo w Grupie Interia.pl.

W połowie października Interia.pl zaczęła transmitować na stronie głównej wywiady w RMF FM prowadzone przez Roberta Mazurka i Marcina Zaborskiego. Ponadto zaczęła emitować cztery autorskie cykle wideo tworzone wspólnie z vlogerami i youtuberami.

Z kolei felietony dla Interii zaczął pisać Janusz A. Majcherek, profesor w Instytucie Filozofii i Socjologii Uniwersytetu Pedagogicznego w Krakowie, przez wiele lat stały komentator „Rzeczpospolitej” oraz współpracownik m.in. „Tygodnika Powszechnego”.

Felietonistami portalu są także Robert Walenciak, Roman Graczyk, Grzegorz Jasiński i Rafał Ziemkiewicz. - Stawiamy na różnorodne opinie ludzi o niezależnych poglądach. Nie chcemy iść drogą innych mediów, które wyraźnie opowiadają się po którejś ze stron sporu politycznego - komentuje Krzysztof Fijałek, dyrektor wydawniczy i redaktor naczelny Interii.

Według badania Gemius/PBI we wrześniu br. Interia.pl zanotowała 10,46 mln realnych użytkowników i 708,2 mln odsłon.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Interia.pl z vlogami Witolda Gadowskiego i Piotra Szumlewicza oraz felietonami Janusza A. Majcherka

6 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
awexv

Natomiast Gadowski to bardzo dobry reporter i dziennikarz śledczy, ale nie ma wiedzy na temat gospodarki i bardzo populistycznie ocenia działania obecnego Rządu. Odnoszę nawet wrażenie, że stronniczo.


Witolda Gadowski ma swojego vloga GadowskiTV i nie ukrywa swojego poparcia dla rządu PiS. Jednak jest jednym z nielicznych dziennikarzy, którzy bezlitośnie wytykają błędy PiS, które są paliwem dla opozycji.
13 9
odpowiedź
User
aaa

nie ukrywa swojego poparcia dla rządu PiS. Jednak jest jednym z nielicznych dziennikarzy, którzy bezlitośnie wytykają błędy PiS, które są paliwem dla opozycji.


Szkoda że Ziemkiewicz stał się posłusznym pieskiem. Mało z UPR zostało.
11 11
odpowiedź
User
Wilkołak
Parę razy zmęczyłem felietony video Gadowskiego... Facet gada dokładnie o niczym. Dzieli włos na czworo, sensacje tworzy z powietrza, z plotek tworzy fakty, z ziarnka piasku czaruje analizy wielkości góry pustej w środku. Trzeba jakoś wypełnić ten czas, a że nie ma za bardzo czym, to stosuje te techniki na miarę hipnozy Kaszpirowskiego, bo gada też wolno i z przerwami. Generalnie jedna wielka wydmuszka, żałosny szaman. Adin, dwa, tri, czetyre...
12 19
odpowiedź
User
prawnik
Komentarze na forum Interii... Wydają się nie mieć moderatora...
10 8
odpowiedź
User
Tom
Przecież Interia to PiSowski portal, coś dla słuchaczy Radia Maryja, czytelników GPC itd.
10 16
odpowiedź