SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Interia.pl ze zmienioną stroną główną w mobile’u

Portal Interia.pl uruchomił nową odsłonę mobilną swojej strony głównej. Pojawiły się na niej dwa nowe ekrany: Najnowsze i Pogoda.

Article

Na nowej mobilnej stronie główne Interii zmieniono dolne menu, które obecnie kieruje użytkowników do dwóch dodatkowych ekranów: Najnowsze (agregującego na bieżąco aktualizowane newsy z kilkunastu serwisów tematycznych portalu) oraz Pogoda (z prognozą pogody w podziale na 120 godzin i 45 dni).

Ponadto zoptymalizowano stronę pod względem wizualnym i technologicznym, dostosowując do najnowszych rozwiązań i standardów.

- Rozszerzenie mobilnej strony głównej Interii o dwa dodatkowe ekrany jest wśród polskich portali horyzontalnych rozwiązaniem innowacyjnym, a jednocześnie konsekwentnym dopasowaniem produktu zarówno do rynkowego trendu, jak i oczekiwań naszych czytelników - komentuje Krzysztof Fijałek, redaktor naczelny portalu Interia. - Zadaniem strony mobilnej jest szybkie dostarczenie informacji w krótkim czasie i to ten cel staramy się realizować. A to dopiero początek zmian, jakie mamy w planach. Kolejne zakładają dalszy rozwój „emki”, zorientowany na użytkowników i ich preferencje. Już teraz możemy zdradzić, że feed „Najnowsze” będziemy rozwijać w kierunku personalizacji treści dla konkretnego użytkownika - dodaje Fijałek.

Według badania Gemius/PBI w październiku br. portal Interia.pl zanotował 13,51 mln realnych użytkowników i 750,5 mln odsłon (z czego na urządzeniach mobilnych 9,7 mln użytkowników i 367,1 mln odsłon), a wszystkie strony i aplikacje Grupy Interia.pl - 18,62 mln użytkowników i 1,4 mld odsłon.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Interia.pl ze zmienioną stroną główną w mobile’u

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl