SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Internet Group będzie współpracować z LST Capital ws. projektów internetowych

Internet Group podpisał z LST Capital list intencyjny dotyczący współpracy spółek w kwestii restrukturyzacji tej pierwszej firmy i przeniesienia wybranych projektów internetowych do nowej spółki. LST Capital ma wyłączność na negocjacje do 14 stycznia 2011 r.

Internet Group będzie współpracować z LST Capital ws. projektów internetowych

„LST Capital informuje, że został podpisany list intencyjny pomiędzy emitentem a Internet Group w upadłości likwidacyjnej. Przedmiotem listu intencyjnego dotyczącego części projektów internetowych spółki jest regulacja wzajemnej współpracy stron, która ma na celu uzgodnienie planu restrukturyzacji spółki. Współpraca ta obejmowała będzie:

1) przygotowanie planu utworzenia nowego podmiotu poprzez połączenie wybranych aktywów należących do emitenta i spółki.
2) przygotowanie projekcji finansowych tak powstałego podmiotu projekty internetowe na okres najbliższych 5-ciu lat – do dnia 30 listopada 2010 roku,
3) przygotowanie zarysu kluczowych warunków transakcji niezbędnych do zawarcia umowy ze spółką (term - sheet) - do dnia 30 listopada 2010 roku" – czytamy w komunikacie.

Strony ustaliły ponadto, że do dnia 14 stycznia 2011 roku LST Capital posiada wyłączność na prowadzenie negocjacji w przedmiocie restrukturyzacji części dotyczącej projektów internetowych należących do Internet Group.

Wcześniej w tym tygodniu Internet Group poinformowało, że w porozumieniu z syndykiem masy upadłościowej zarząd spółki zdecydował o nieodwoływaniu się od decyzji o ogłoszeniu upadłości likwidacyjnej spółki. Spółka poinformowała wówczas, że dokonała wszystkich niezbędnych czynności, aby przedstawić wierzycielowi projekt porozumienia oparty o rzeczywiste transakcje z inwestorami. Obecnie Internet Group czeka na wynik prac departamentu restrukturyzacji i windykacji BRE Banku.

W połowie października Sąd Rejonowy zdecydował o rozpoczęciu postępowania upadłościowego obejmującego likwidację spółki Internet Group. Postanowienie to jest prawomocne od 6 grudnia.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Internet Group będzie współpracować z LST Capital ws. projektów internetowych

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl