SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

internetPR.pl świętuje swoje pierwsze urodziny

9 maja 2003 roku internetPR.pl serwis polskiej społeczności zawodowej specjalistów public relations obchodził swoje pierwsze urodziny w Warszawie, Gdańsku i Katowicach

9 maja 2003 roku internetPR.pl – serwis polskiej społeczności zawodowej specjalistów public relations obchodził swoje pierwsze urodziny w Warszawie, Gdańsku i Katowicach.

Społeczność powstała 9 maja 2002 roku, początkowo zrzeszając grupę „przejętą” z nie istniejącego już forum polskiego PR działającego przez kilka miesięcy w serwisie Yahoo. Obecnie internetPR.pl skupia niemal 200 osób – od członków władz Polskiego Stowarzyszenia Public Relations i Związku Firm Public Relations, przez naukowców, szefów i pracowników agencji, rzeczników i specjalistów PR, po studentów. Są też PR-owcy pracujący za granicą.

Głównym przejawem działalności internetPR.pl jest lista dyskusyjna, podzielona na grupę ogólną, powszechnie dostępną, i dwie specjalistyczne, zamknięte: dla pracowników agencji i członków Polskiego Stowarzyszenia Public Relations. Dyskusje mają miejsce niemal codziennie, obejmując szerokie spektrum tematów – od poważnych kwestii teoretycznych, przez bieżące wydarzenia rynkowe, po ciekawostki i plotki.

Mechanizm internetPR.pl pozwala również na gromadzenie wiedzy. Strona zawiera informacje z rynku, dane kilkudziesięciu współpracujących agencji, a także artykuły autorstwa członków społeczności, w większości napisane wyłącznie na jej potrzeby.

Plany na najbliższy rok obejmują wzmocnienie rady administratorów, przynajmniej podwojenie liczby członków oraz stworzenie nowych list specjalistycznych, np. studenckiej. Będzie rozwijana współpraca z formalnymi organizacjami public relations oraz biznesowymi. W roku 2003 do priorytetów będzie należeć także rozwój zawartości merytorycznej serwisu internetPR.pl. Społeczność będzie współpracować z uczelniami i organizatorami kongresów i seminariów.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: internetPR.pl świętuje swoje pierwsze urodziny

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl