SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

IPG Health otwiera biuro w Warszawie, na czele Mariusz Otowski

IPG Health, agencja marketingu healthcare należąca Interpublic Group, rozszerza swoją działalność na Europę Środkowo-Wschodnią. Tworzy agencję afiliowaną IPG Health Spark Warsaw, którą zarządzać będzie Mariusz Otowski.

Mariusz Otowski Article

IPG Health Spark Warsaw skoncentruje się głównie na obsłudze klientów farmaceutycznych grupy IPG.

Z biura w Warszawie sieć będzie również świadczyć usługi na terenie krajów bałtyckich. Zespół tworzy ponad 20 specjalistów.

Agencja oferuje szeroki zakres usług, m.in. kreację, strategię, branding, medical writing i konsulting medyczny, a także wsparcie digitalowe. Obsługuje klientów w obszarach diabetologii, astmy, chorób krwi, onkologii, reumatyzmu i artretyzmu, immunologii, chorób układu krążenia, stwardnienia rozsianego oraz szczepionek. Specjalny zespół technologiczny w IPG Health Spark Warsaw wspiera klientów w ramach platformy Veeva (Salesforce). Jest on przy tym częścią globalnego zespołu IPG Health dla platformy Veeva.

Mariusz Otowski na czele IPG Health Spark Warsaw

Mariusz Otowski, na przestrzeni 25 lat swojej kariery, pełnił funkcje kierownicze w międzynarodowych agencjach sieciowych. W samych w strukturach IPG jest obecny od 12 lat. Pracował dla wielu globalnych klientów, m.in. Coca-Cola, L'Oréal, Mastercard, Orange, Renault oraz firm farmaceutycznych, m.in. Sanofi. Do sieci dołączył z Craft Warsaw.

- Jesteśmy podekscytowani nowym partnerstwem w Warszawie i perspektywą szerokiej współpracy z Sanofi. Mariusz i jego zespół wzmacniają naszą ofertę również dla wszystkich innych klientów IPG Health. Tak udane połączenie kompetencji i wiedzy eksperckiej nie ma sobie równych w całym regionie, a ekspansja sieci na Europę Wschodnią nie mogła rozpocząć się w lepszym czasie -  mówi Jörg Hempelmann, Prezes, IPG Health Europe.

Mariusz Otowski, managing director IPG Health Spark Warsaw, dodaje: - Od dwóch lat analizujemy potrzeby marketingu z obszarów healthcare i komunikacji do HCP w Europie Wschodniej, by móc dla naszych klientów stworzyć jak najatrakcyjniejszą ofertę. Efektem naszej pracy jest IPG Health Spark Warsaw – pierwsza i największa w regionie agencja sieciowa w ramach IPG, która specjalizuje się w obszarach komunikacji skierowanej do lekarzy i farmaceutów. Przynależność do globalnej sieci pozwala zapewnić naszym klientom szerokie portfolio usług, które w optymalnym zakresie odpowie na ich potrzeby biznesowe. 

Dołącz do dyskusji: IPG Health otwiera biuro w Warszawie, na czele Mariusz Otowski

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl