SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

IQ Partners z 3 mln zł zysku w I kwartale 2014 r.

W pierwszym kwartale br. grupa kapitałowa IQ Partners zanotowała zysk netto wynoszący 2,92 mln zł, natomiast przychody ze sprzedaży wyniosły prawie 9 mln zł.

Article

Skonsolidowany zysk netto w okresie od stycznia do marca br. wyniósł 2,92 mln zł, co daje wzrost o 49,8 proc. (31 marca 2013 roku skonsolidowany zysk netto zatrzymał się na poziomie 1,95 mln zł). Przychody ze sprzedaży wzrosły z kolei o 53,7 proc - do 8,97 mln zł na koniec pierwszego kwartału br. Wartość skonsolidowanych aktywów netto wyniosła 38,5 mln zł.

- Osiągnięte w pierwszym kwartale wyniki wyraźnie pokazują, że spółki z naszego portfela zaczynają się rozwijać bardzo dynamicznie. Kilka z nich jest już nawet gotowych na wyjście z inwestycji i na poszukiwaniu inwestorów do tych projektów będziemy się w tym kwartale koncentrować najbardziej - mówi Maciej Hazubski, prezes zarządu IQ Partners.

IQ Partners jest notowany na rynku głównym Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie. Inwestuje w projekty technologiczne na wczesnym etapie ich rozwoju.. W ub.r. IQ fundusz zainwestował w 24 pomysły.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: IQ Partners z 3 mln zł zysku w I kwartale 2014 r.

1 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
polpot
ok
8 8
odpowiedź