SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

IQS powołuje radę nadzorczą, przechodzi do niej Matt Wójcik

Agencja badawcza IQS utworzyła radę nadzorczą, do której przechodzi wieloletni partner zarządzający i współudziałowiec spółki - Matt Wójcik. Funkcję prezesa zarządu nadal pełnić będzie Alina Lempa. Zmiana nastąpiła na stanowisku chief commercial officer - Michał Rogowski zastąpił Grzegorza Gizę (ten drugi odszedł z firmy).

Od lewej: Matt Wójcik, Alina Lempa, Michał RogowskiArticle

Po 26 latach pracy operacyjnej z zarządu IQS odchodzi Matt Wójcik, który od tej pory swoją wiedzę i doświadczenie będzie wykorzystywał w nowo powstałej radzie nadzorczej. W swojej nowej roli Wójcik będzie koncentrował się na strategicznym oraz długofalowym rozwoju firmy.

W skład utworzonej Rady Nadzorczej weszli również Jacek Olechowski oraz Edyta Gurazdowska z zarządu Mediacap (w skład której wchodzi IQS).

- Rynek badań przechodzi strategiczną przemianę. Ewoluuje charakter oraz rola branży, powstają nowe i dynamiczne sub-segmenty rynku; technologia oraz dane rewolucjonizują badania rynku. Chcemy, by IQS rozwijał się i korzystał z tych trendów - mówi Matt Wójcik.

Michał Rogowski w zarządzie IQS

Wraz z początkiem roku, do IQS dołączył Michał Rogowski, który zajął stanowisko chief commercial officer. Nowy członek zarządu nadzoruje pion badań, który tworzą obecnie trzy zespoły ilościowo-jakościowe, a także dział handlowy firmy.

- Jestem przekonana, że zmiany, których dokonaliśmy wpłyną na nasz rozwój i umocnią pozycję IQS jako nowoczesnej firmy z obszaru badań i data. W 2021r. wchodzimy z dużą dawką optymizmu i nowej energii niezbędnej do efektywnego działania - komentuje Alina Lempa.
 
Michał Rogowski z branżą badawczą związany jest od 20 lat. Z wykształcenia jest psychologiem ekonomicznym. W swojej dotychczasowej karierze zawodowej pracował w takich firmach jak: CASE, Pentor, TNS,.

W ostatnich latach pracował jako business development director & strategic account partner, w Kantar Polska. Specjalizował się w badaniach z obszaru innowacji, segmentacji, marki i zachowań nabywców.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: IQS powołuje radę nadzorczą, przechodzi do niej Matt Wójcik

1 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Mruuuu
W białych rękawiczkach Alina pozbyła się Matta.
odpowiedź