SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Iskrzenie nowym studio projektowo-strategicznym. Założycielami Artur Kluska i Mikołaj Nowak

Artur Kluska i Mikołaj Nowak założyli studio projektowo-strategiczne Iskrzenie, które specjalizuje się w strategii, marketingu i promocji sektora zrównoważonego rozwoju. Ambasadorem marki jest Damian Wojtaszek.

Article

- Postanowiliśmy połączyć siły, by stworzyć coś unikatowego i swojego - najbardziej zależy nam, by projektować działania strategiczno-promocyjne z zakresu zrównoważonego rozwoju i to również USP naszego Iskrzenia. Tu upatrujemy największy potencjał, ale nie zamykamy się na inne propozycje i propozycje, gdyż nasza wiedza i doświadczenie są szerokie, a w duecie możemy znacznie więcej” - mówi portalowi WIrtualnemedia.pl Artur Kluska, projektant i współwłaściciel Iskrzenia. - Połączyliśmy prywatne zainteresowania dotyczące szeroko rozumianego zrównoważonego rozwoju z naszą wiedzą i powołaliśmy Iskrzenie. Nie chcemy być kolejną agencją, która taśmowo będzie tworzyła projekty na czas i zwiększała każdym kosztem liczby w excelowych tabelach. Iskrzenie ma być przede wszystkim studio wsparcia strategii i projektowania działań, które mają społeczny sens. Dlatego stworzyliśmy akcję #StaraNowaSzkoła” - dodaje Mikołaj Nowak, współtwórca Iskrzenia.

Kluska doświadczenie zdobywał m.in. w Londynie pracując dla studia projektowego GBH Design, RedScout. Jest autorem nośnych koncepcji identyfikacji wizualnych, które emitowane były na megaboardach największych polskich miast.

Z kolei Nowak zaczynał karierę od Grona.net, gdzie był pierwszym Community Managerem projektu.  Następnie pracował dla Grupy TVN - na początku, w portalu Onet, którego był Brand Managerem obszaru społeczności i komunikacji, następnie w „Faktach” TVN oraz TVN24 BiS - tam odpowiadał za promocję „Faktów”, kanałów newsowych, twarzy stacji oraz dziennikarzy newsroomu.

Mikołaj Nowak w ostatnim czasie związany był z Grupą ZPR Media, gdzie pełnił funkcję dyrektora marketingu stacji Fokus TV i Nowa TV.

Ambasadorem Iskrzenia jest siatkarz Damian Wojtaszek.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Iskrzenie nowym studio projektowo-strategicznym. Założycielami Artur Kluska i Mikołaj Nowak

10 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Zrównoważony rozwój
Dobry pomysł. Teraz wszystko jest eko, bio, itd. powodzenia na swoim.
7 2
odpowiedź
User
Joanna F.
Słuszny kierunek! Powodzenia na rynku
6 2
odpowiedź
User
Klaudyna
Gratulacje pomysłu!! Każda podobna inicjatywa w tych czasach jest cenna. Ludzie tak niewiele robią dla siebie i innych. Powodzenia i serdeczności we własnym biznesie
5 2
odpowiedź
User
Arkson
Powodzenia Artur i Mikołaj w Iskrzeniu! Dobry kierunek biznesowy i ciekawy pomysł. Rynek zweryfikuje, ale jestem dobrej myśli, bo idea słuszna
4 2
odpowiedź
User
biobioblablbla
Wszędzie to bio/eko i sprzedawane 50% drożej... Zwęszyli żyłę złota?!
2 0
odpowiedź