SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Płatności za Bilet iTaxi będą doliczane do rachunków w Play

Abonenci sieci Play będą mogli za przejazdy taksówkami zamawiane w usłudze Bilet iTaxi płacić w ramach swoich comiesięcznych rachunków w tej sieci. Opcja Bilet iTaxi działa w 10 dużych miastach.

Article

W usłudze Bilet iTaxi obowiązuje stała stawka za przejazd taksówką, bez względu na porę dnia czy strefę miasta. Opcja pojawia się w aplikacji iTaxi po wpisaniu adresu docelowego, a przed zaakceptowaniem kursu. Można wtedy sprawdzić cenę planowanego przejazdu.

Opcja Bilet iTaxi jest dostępna, gdy adresy startu i końca są uzupełnione i oba znajdują się w strefie realizacji usługi danego miasta.

Początkowo Bilet iTaxi uruchomiono w Warszawie, Rzeszowie, Łodzi, Wrocławiu i Lublinie, a w połowie lutego udostępniono także w Krakowie, Poznaniu i Trójmieście.

- Zapewnienie komfortu związanego z gwarancją ceny przejazdu od dawna było naszym priorytetem – jesteśmy świadomi tego, że nasi klienci chcą znać koszt podróży przed zamówieniem kursu. Cieszę się, że oddajemy możliwość korzystania z Biletu iTaxi kolejnym użytkownikom. Liczę, że usługa przypadnie do gustu mieszkańcom Krakowa, Poznania i Trójmiasta. To kolejny etap poszerzania stref dostępności biletu, a w planach mamy już kolejne miasta - zapowiedział Jarosław Grabowski, CEO iTaxi.

##NEWS https://www.wirtualnemedia.pl/artykul/itaxi-kara-za-odwolanie-przejazdu-przez-pasazera-zmiana-w-lutym-2020 #

Płatności za Bilet iTaxi na rachunku w Play

Od teraz opłaty za przejazdy z opcją Bilet iTaxi będą mogły być doliczane do rachunków w sieci Play. Abonenci, którzy zdecydują się na taki wariant, po zakończeniu każdego kursu dostaną SMS-a informującego o kwocie doliczonej do faktury w Play.

Żeby skorzystać z tej opcji, abonent Play powinien w iTaxi jako metodę płatności wybrać „zapłać z Play” i aktywować usługę kodem otrzymanym w SMS-ie.

- Z roku na rok rośnie liczba produktów, za które można zapłacić razem z rachunkiem za usługi Play. Już teraz klienci mogą dopisywać do swojej faktury zakupy za aplikacje, gry, bilety komunikacji miejskiej, opłaty parkingowe czy koszt wynajmu elektrycznych skuterów na minuty - wylicza Łukasz Perzyński z Play.

- Mamy wspólny cel: zapewnić klientom wygodny i bezpieczny system płatności za przejazdy. Od teraz klienci mogą dopisywać koszty przejazdów taksówką do rachunku telefonicznego i jednym przelewem bankowym zapłacić za usługi. Wierzę, że ta forma płatności będzie znacznym ułatwieniem dla użytkowników Play - dodaje Jarosław Grabowski.

Poprzez aplikację iTaxi można zamawiać taksówki w ponad 100 miejscowościach w całej Polsce, m.in. największych miastach. Dodatkowo spółka realizuje usługi dla 3 tys. firm. Pod koniec ub.r. do rady nadzorczej iTaxi dołączył Łukasz Wejchert, właściciel jej większościowego udziałowca Dirlango.

W trzecim kwartale ub.r. Play Communications osiągnął wzrost przychodów operacyjnych w skali roku o 5,2 proc. do 1,8 mld zł oraz 233,1 mln zł zysku netto (wobec 189,8 mln zł rok wcześniej). Na koniec września telekom miał 12,72 mln aktywnych klientów, w tym 9,11 mln abonentów. Wydatki marketingowe zwiększył o 29 proc.

W grudniu P4, główna spółka zależna Play Communications, sprzedała siedmioletnie obligacje za 750 mln euro.

Dołącz do dyskusji: Płatności za Bilet iTaxi będą doliczane do rachunków w Play

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl