SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

ITBC Communication dla elektronicznego sądu polubownego Ultima Ratio

Agencja ITBC Communication odpowiada za komunikację projektu Ultima Ratio, w pełni elektronicznego sądu polubownego dla przedsiębiorców.

Shutterstock.comArticle

Elektroniczny Sąd Polubowny Ultima Ratio rozstrzyga przez internet spory gospodarcze między przedsiębiorcami. Czynności procesowe odbywają się w nim wyłącznie przez internet. Powstał dzięki wspólnej inicjatywie Stowarzyszenia Notariuszy Rzeczypospolitej oraz spółki Causa Finita.

- Agencja ITBC Communication w I etapie przygotowała dla naszego e-sądu strategię komunikacji, uwzględniającą szczegółowy harmonogram kampanii informacyjnej. Zakładała ona m.in. mocną promocję naszego rozwiązania już na etapie budowy Ultima Ratio i bazowała głównie na kampanii edukacyjnej sądownictwa polubownego, które w Polsce dotąd nie było zbyt popularne. W II etapie ITBC odpowiada już za promocję premiery sądu i dalszych efektów jego działania. Jestem przekonany, że Ultima Ratio odciąży sądownictwo powszechne i przyniesie wymierne korzyści firmom - komentuje Robert Szczepanek, założyciel Ultima Ratio.

W zamyśle twórców Ultima Ratio ma odciążyć działalność sądownictwa tradycyjnego i skrócić czas procesów do koło 3 tygodni.

Za działania na rzecz klienta odpowiada dział komunikacji korporacyjnej ITBC Communication, kierowany przez Michała Michalskiego.

Ultima Ratio wybrało ITBC Communication w drodze polecenia. Umowę podpisano na czas nieokreślony.

Dołącz do dyskusji: ITBC Communication dla elektronicznego sądu polubownego Ultima Ratio

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl