SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Iveco w Internecie z agencją isens

Agencja interaktywna isens przygotowała nowy serwis internetowy dla firmy Iveco Poland.

Serwis został zbudowany w oparciu o  zaawansowany technicznie system CMS (system do zarządzania treścią serwisu) o nazwie Broad Vision.  W trakcie przygotowywania serwisu pracownicy isens odbyli szkolenie z obsługi systemu CMS jak i zasad korporacyjnego wizerunku w nowych mediach. Szkolenie zostało zorganizowane przez włoski oddział Iveco odpowiedzialny za międzynarodowy e-marketing. Obecnie, isens jest jedną z czterech europejskich agencji, które posiadają uprawnienia do tworzenia rozwiązań dla Iveco w oparciu o ten system.

Agencja isens odpowiada także za opracowanie treści do polskich sekcji (newsów), oraz za pozycjonowanie serwisu Iveco w wyszukiwarkach internetowych.  Założony jest stały rozwój serwisu między innymi o: opcje wysyłania firmowego newslettera, rozwiązania mobilne oraz multimedialne gadżety do pobrania.

- Współpraca Iveco z isens rozpoczęła się przy okazji wykonywania ministrony dedykowanej promocji jednego z pojazdów Iveco. Następnym krokiem było stworzenie witryny www.iveco.pl. Warto zauważyć, że polska wersja strony była pierwszą zagraniczną witryną Iveco przygotowaną w oparciu o nowy system CMS. Obecnie pracujemy wspólnie nad rozbudową strony o kolejne, przydatne dla naszych klientów sekcje. Tradycją również stają się ministrony dedykowane konkretnym promocjom. Rosnące zainteresowanie naszą witryną jest najlepszym dowodem na to, że dobra strona WWW jest najlepszą wizytówką firmy - mówi Krzysztof Moczulski, Marketing & PR Manager Iveco Poland.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Iveco w Internecie z agencją isens

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl