SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Iwona Kostka-Kwiatkowska i Martyna Wojciechowska-Wawryło na czele Radia ZET Chilli, odchodzi Dariusz Staniak

W czwartek, 4 maja funkcje redaktora naczelnego i dyrektora programowego Radia ZET Chilli (należącego do Eurozetu) obejmie Iwona Kostka-Kwiatkowska, a obowiązki dyrektora muzycznego rozgłośni zacznie pełnić Martyna Wojciechowska-Wawryło. Poprzednio szefem programowym i muzycznych stacji był Dariusz Staniak, który odchodzi z firmy.

Iwona Kostka-KwiatkowskaArticle

Poprzednio przez niecały rok Iwona Kostka-Kwiatkowska była kierownikiem ds. promocji i komunikacji w Polskiej Wytwórni Papierów Wartościowych. Przedtem przez dwa lata była związana z Polskim Radiem: najpierw jako dyrektor Czwórki, a w pierwszej połowie ub.r. - dyrektor Agencji Promocji Polskiego Radia.

Wcześniej Kostka-Kwiatkowska przez 9 lat była szefową Akademickiego Radia Kampus, a w latach 2011-2014 związana była z siecią Euranet Plus (odpowiadała tam za współpracę przy tworzeniu struktury europejskiej sieci rozgłośni akademickich).

Jednocześnie obowiązki dyrektora muzycznego Radia ZET Chilli obejmuje Martyna Wojciechowska-Wawryło. Ze stacją jest związana od ośmiu lat, a w lipcu ub.r. została zastępcą dyrektora muzycznego.

Dyrektorem programowym i muzycznym ZET Chilli przez ostatnie półtora roku był Dariusz Staniak, ogółem związany z Eurozetem od 2008 roku. W komunikacie firma nie podała jego obecnych planów zawodowych.

Według badania Radio Track w pierwszym kwartale br. udział Radia ZET Chilli w rynku słuchalności wyniósł 0,2 proc.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej