SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Iwona Kowalczyk, Patrycja Sokołowska i Karolina Zduńczyk w zespole Stor9_

Pracę w agencji marketingowej Stor9_, której udziałowcem jest Robert Lewandowski, rozpoczęły Iwona Kowalczyk, Patrycja Sokołowska i Karolina Zduńczyk.

Iwona Kowalczyk jako client service manager będzie zarządzała zespołem ambassadors, który jest jednym z filarów firmy. Swoje doświadczenie zdobywała m.in. w McCann Worldgroup oraz Havas Warsaw. Obsługiwała m.in. takich klientów jak: Mastercard, Stanley Black&Decker, Citroën, Unibail Rodamco, Sony, Samsung, Moët Hennessy, Amway.

Patrycja Sokołowska pracuje w agencji jako business development manager. Do jej obowiązków należy tworzenie i realizacja strategii new business, pozyskiwanie klientów i partnerów do współpracy.

Będzie tworzyła nowe rozwiązania ofertowe Stor9_, oraz reprezentowała agencję w procesach przetargowych. Sokołowska do Stor9_ przechodzi z grupy Dentsu Aegis Network, gdzie przez prawie cztery lata była związana z agencją performance marketingu iProspect, ostatnio pełniąc funkcję business development specialist.

Karolina Zduńczyk do Stor9_ przechodzi z Mother’s Protect, gdzie pracowała jako social media manager i influencer marketing manager. Jest odpowiedzialna za opiekę nad ambasadorami, ich wizerunkiem oraz współpracę z markami.

– Po dwóch latach działalności poszerzamy swoje kompetencje oraz portfolio Ambasadorów, z którymi współpraca obejmuje wszystkie trzy obszary działania firmy: kontrakty ambasadorskie z markami, kompleksową obsługę komunikacyjną oraz tworzenie i realizację własnych produkcji w oparciu o przygotowaną przez nas strategię i jakościowy content storytellingowy. Wkraczamy w intensywny okres pozyskiwania kolejnych nazwisk oraz marek, które będziemy całościowo obsługiwać i rozwijać komunikacyjnie w kolejnych latach działalności firmy – mówi Anna Zielińska, CEO Stor9_.

Agencja Stor9_ obsługuje działania biznesowe i komunikacyjne Ambasadorów takich jak: Robert i Anna Lewandowscy, Małgorzata Kożuchowska, Tomasz Rożek oraz Michał Będźmirowski (Modny Tata).

Dołącz do dyskusji: Iwona Kowalczyk, Patrycja Sokołowska i Karolina Zduńczyk w zespole Stor9_

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl