SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Iwona Kubicz w IPRA

Iwona Kubicz - konsultant z firmy On Board PR - dołączyła do grona członków Międzynarodowego Stowarzyszenia Public Relations (IPRA)

Rada Międzynarodowego Stowarzyszenia PR zdecydowała o przyjęciu w poczet członków IPRA Iwonę Kubicz. Włączenie do elitarnej społeczności najlepszych specjalistów z dziedziny public relations jest dużym wyróżnieniem - niewielu polskich ekspertów może się poszczycić przynależnością do tej organizacji. Iwona Kubicz jest już drugą osobą z firmy On Board PR należącą do IPRA.
IPRA (International Public Relations Association) jest największą organizacją zrzeszającą około 1000 starszych konsultantów public relations z 99 krajów na 5 kontynentach. Członkowie IPRA, poprzez propagowanie etycznych zasad i standardów public relations, wspierają rozwój tej dziedziny na całym świecie. Na płaszczyźnie międzynarodowej organizacja umożliwia wymianę informacji i doświadczeń, tworząc elitarną społeczność specjalistów z całego globu. IPRA współpracuje z organizacjami zawodowymi PR w wielu krajach świata, m.in. z Polskim Związkiem Firm Public Relations.

Iwona Kubicz, starszy konsultant public relations, odpowiada za kampanie PR prowadzone dla takich firm jak: Clear Channel Poland, Adamed. Specjalizuje się w projektach z zakresu Corporate PR. Jest doktorantką w Zakładzie Komunikacji Społecznej i Public Relations Instytutu Dziennikarstwa Uniwersytetu Warszawskiego. Poza pracą w On Board PR prowadzi zajęcia w Instytucie Dziennikarstwa UW na specjalizacji Marketing Medialny i Public Relations. Ukończyła studia na specjalizacji organizacja i zarządzanie oraz studia dziennikarskie na UW. Jest autorką licznych publikacji na łamach pism marketingowych oraz wydawnictw akademickich.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Iwona Kubicz w IPRA

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl