SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Iwona Radziszewska odchodzi z "'Faktów"

Pochanke, Werner, Rymanowski w "Faktach"

Iwona Radziszewska odchodzi z "Faktów". Według  nieoficjalnych informacji Wirtualnemedia.pl Radziszewska zajmie się projektem związanym z uruchomianiem przez tvn nowych kanałów tematycznych. Po raz ostatni Iwona Radziszewska poprowadzi "Fakty" 31 sierpnia 2003 roku. (więcej poniżej)

Zamów Newsletter Wirtualnemedia.pl
wersja bezpłatna
- wysyłany codziennie do 7.00
- aktualne wiadomości ze świata mediów, internetu i reklamy na Twój adres emailowy
- informacje o konkursach
- inne dodatkowe "ekskluzywne" informacje

       

W pole "adres-email" należy wpisać adres emailowy i następnie zatwierdzić (trzeba wcisnąć przycisk).

Po wykonaniu tych czynności na podany adres emailowy przyjdzie email z prośbą o potwierdzenie.

Iwona Radziszewska z wykształcenia jest aktorką, ale zaraz po skończeniu PWST zajęła się dziennikarstwem. Najpierw w radiu, potem w "Gazecie Wyborczej", w telewizyjnych "Wiadomościach" i "Faktach" tvn. Oprócz pracy w "Faktach" prowadziła też, razem z Beatą Sadowską, magazyn "Co za dzień", w którym informacje poważne przeplatały się z rozrywką.

Odejście Radziszewskiej to efekt zmian jakie czekają od września "Fakty" o czym już wielokrotnie informowaliśmy. W wyniku połączenia zespołów "Faktów" i tvn 24, za całość ma odpowiadać Adam Pieczyński, dyrektor programowy tvn 24. Obecny szef, Piotr Radziszewski, przechodzi do tvn 24, gdzie od 1 września zostanie członkiem zarządu tej stacji. Będzie odpowiadał m.in. za uruchamianie nowych kanałów tematycznych.

Wydanie popołudniowe "Faktów", czyli raport o wydarzeniach dniach, poprowadzą Patrycja Redo i Anita Werner (tvn 24). Wydanie wieczorne, które ma być minimagazynem podsumowującym dzień z krótką rozmową, poprowadzą Marcin Pawłowski i Justyna Pochanke.

Wydanie główne dalej będzie prowadził Tomasz Lis (we wrześniu od poniedziałku do piątku). Od października, gdy podpisze nowy kontrakt, będzie prowadził "Fakty" od poniedziałku do czwartku.  W pozostałe dni, na przemian, Marcin Pawłowski i Bogdan Rymanowski.

A co Państwo sądzą o tym wszystkim, co się dzieje w obecnie "Faktach". Zapraszamy do komentowania za pomocą opcji "dodaj komentarz" (na dole strony).

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Iwona Radziszewska odchodzi z "'Faktów"

1 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Martin1999
A najlepsze fakty by były takie. Fakty popołudniowe 16:00 prowadzący Patrycja Redo, Marcin Leśkiewicz. Główne wydania od pon do pt Tomasz Lis, Marcin Pawłowski, Iwona Radziszewska, Kamil Durczok wekendy duety Joanna Rusak i Roman Młotkowski 2 para Anita Werner i Grzegorz Kajdanowicz. Fakty wieczorne 23:10 Piotr Radziszewski, Piotr Marciniak Tomasz Sekielski
8 8
odpowiedź