SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Iwona Skrzęta odpowiada za rozwój internetu w pkt.pl

pkt.pl Polskie Książki Telefoniczne powołały na stanowisko dyrektora działu rozwoju internetu Iwonę Skrzętę.

Ewa Kasiak, dotychczasowy dyrektor wraca do struktur spółki EDSA (European Directories) – właściciela pkt.pl. W lutym 2010 rozpoczyna pracę w głównej siedzibie EDSA w Londynie, gdzie będzie zarządzać funkcjami internetowymi w siedmiu państwach należących do holdingu.

Iwona Skrzęta posiada 14 lat doświadczenia zawodowego, które zdobyła głównie w branży IT. Na stanowisku dyrektora będzie odpowiedzialna za realizację strategii firmy pkt.pl i grupy EDSA w obszarze wdrożeń i utrzymania nowych technologii (online i mobile). Pracę w pkt.pl rozpoczęła w 2006 roku zajmując się koordynacją projektów internetowych. Do jej dotychczasowych obowiązków należało m.in. utrzymanie i rozwój serwisu www.pkt.pl - platformy stron i wyszukiwarek działającej w ośmiu europejskich firmach należących do Grupy EDSA. Przez osiem lat pracowała jako programista baz danych w Agencji Rozwoju Przemysłu, gdzie zajmowała się także doradztwem w zakresie rozwoju technologicznego i wzrostu konkurencyjności polskich firm. Jest absolwentką Wyższej Szkoły Informatyki Stosowanej i Zarządzania w Warszawie.

Ewa Kasiak - na stanowisku performance monitoring manager w EDSA - będzie odpowiedzialna za koordynowanie funkcjonowania głównych elementów biznesu on-line we wszystkich krajach EDSA Holding. W latach 2007-2008 prowadziła strategiczny projekt grupy EDSA, czyli zaawansowaną platformę stron i wyszukiwarek działającą w siedmiu europejskich firmach należących do Grupy. Karierę w firmie pkt.pl Polskie Książki Telefoniczne rozpoczynała w 2006 roku, gdzie zarządzała projektami wdrożeniowymi wielu aplikacji internetowych związanych z wyszukiwarką pkt.pl. Zajmowała się również affiliate marketingiem, programem partnerskim promującym witryny internetowe. Obowiązki dyrektora działu Rozwoju internetu pkt.pl Polskie Książki Telefoniczne przejęła w marcu 2009 roku.
 
Dział rozwoju internetu pkt.pl odpowiedzialny jest za badanie, testowanie i wprowadzanie na rynek aplikacji internetowych.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Iwona Skrzęta odpowiada za rozwój internetu w pkt.pl

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl