SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Izabela Sałamacha: z Fabryki Komunikacji Społecznej do On Board PR

Izabela Sałamacha objęła stanowisko dyrektora departamentu pharmaceuticals, biotechnology & medical consulting w agencji On Board PR. Wcześniej pracowała już w tej firmie, a także m.in. w Fabryce Komunikacji Społecznej i Hill+Knowlton Strategies.

Izabela AlbrychiewiczArticle

W On Board PR Izabela Sałamacha będzie odpowiedzialna za pracę zespołu konsultantów doradzających klientom z sektora firm farmaceutycznych i szeroko rozumianej branży opieki zdrowotnej. Ponadto będzie zajmować się rozwojem działalności agencji w sektorze CSR. - Moim zadaniem będzie rozwój naszej oferty poprzez integrację działań offline z możliwościami, jakie daje nam rozwój branży w strefie digitalowej i socialowej - opisuje.

Poprzednio przez niecały rok Sałamacha pełniła funkcję PR & CSR directora w Fabryce Komunikacji Społecznej, gdzie była odpowiedzialna m.in. za wdrażanie strategii CSR i stworzenie raportu społecznego. Wcześniej przez siedem lat pracowała w Hill+Knowlton Strategies, współtworząc i koordynując wiele kampanii zdrowotnych, m.in. dla GlaxoSmithKline („Mam haka na raka”) i Gedeon Richter („Mam SM”, „Kiedy 1+1=3”) oraz nadzorując pracę działu healthcare. W latach 2005-2007 pracowała już w On Board PR, m.in. przy koordynowaniu programu profilaktyczno-edukacyjnego „Głęboki Oddech” dla firmy Adamed oraz kampanii na rzecz osób chorych na padaczkę „Pomagaj bez obaw!” dla UCB Pharma.

Jest absolwentką dziennikarstwa i komunikacji społecznej na Uniwersytecie Warszawskim oraz studium farmakoekonomiki, marketingu i prawa farmaceutycznego w Szkole Biznesu PW. Ukończyła także studia podyplomowe z zakresu CSR. Działa w grupie roboczej ds. edukacji i upowszechniania CSR przy Ministerstwie Gospodarki.

Dołącz do dyskusji: Izabela Sałamacha: z Fabryki Komunikacji Społecznej do On Board PR

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl