SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Odchodzi Izabella Radecka, redaktor naczelna miesięcznika „Zdrowie”

Izabella Radecka odchodzi za porozumieniem ze stanowiska redaktor naczelnej miesięcznika „Zdrowie” (Grupa ZPR).

Article

Radecka przygotuje jeszcze wrześniowy numer „Zdrowia” - z firmy odejdzie z końcem lipca. Na razie nie ma wyznaczonego następcy Radeckiej. O tym, kto będzie kierował magazynem, dowiemy się w czerwcu br.

Izabella Radecka była związana z Grupą ZPR (a wcześniej z Wydawnictwem Murator) od 2004 r. Redaktor naczelną miesięcznika „Zdrowie” została w marcu 2005 r., gdy zastąpiła na tym stanowisku Bognę Łącką.

W 2007 r. opracowała koncepcję i wprowadziła na rynek pierwszy w Polsce miesięcznik dla kobiet w ciąży „M jak Mama”. Przez kolejne trzy lata była równocześnie redaktorem naczelnym zarówno „Zdrowia”, jak „M jak Mama”.

Zanim zaczęła pracę w Wydawnictwie Murator, zajmowała się m.in. przygotowaniem reaktywowanego w latach dziewięćdziesiątych miesięcznika "Poznaj Świat". Największe doświadczenie zdobyła pracując dziewięć lat w ścisłych kolegiach redakcyjnych pism kobiecych wydawanych przez G+J Polska. Była między innymi zastępcą redaktora naczelnego w tygodniku "Gala".

>>> Zobacz okładki magazynu "Zdrowie"

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Odchodzi Izabella Radecka, redaktor naczelna miesięcznika „Zdrowie”

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl