SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Ja+ Ubezpieczenia - Plus i Cyfrowy Polsat sprzedają ubezpieczenia Ergo Hestii

Grupa Cyfrowy Polsat we współpracy z Sopockim Towarzystwem Ubezpieczeń Ergo Hestia wprowadziła nową propozycję dla swoich klientów - pakiet produktów ubezpieczeniowych "Ja+ Ubezpieczenia".

Article

"Ja+ Ubezpieczenia" to pakiet produktów ubezpieczeniowych przygotowany przez Ergo Hestię dla nowych lub obecnych klientów Plusa lub Cyfrowego Polsatu. Oferowane są im trzy rodzaje ubezpieczeń: majątkowe (ubezpieczenie mieszkania/domu, również z cesją na bank), komunikacyjne (OC, AC, NNW oraz Assistance) oraz podróżne (koszty leczenia i NNW w podróżach zagranicznych).

Sprzedaż polis realizowana będzie w punktach sprzedaży Plusa i Cyfrowego Polsatu przez przeszkolonych w tym zakresie pracowników, a ochronę ubezpieczeniową realizować będzie Ergo Hestia.

„Ja+ Ubezpieczenia” uzupełnia program smartDom, który pozwala na łączenie usług takich jak telefonia komórkowa i stacjonarna, internet LTE, telewizja satelitarna, energia elektryczna czy usługi finansowe.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Ja+ Ubezpieczenia - Plus i Cyfrowy Polsat sprzedają ubezpieczenia Ergo Hestii

3 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Romek
Bardzo ciekawe, że Plus oferuje różne usługi. Nie tylko te podstawowe telefoniczne, ale też dodatkowe typu właśnie ubezpieczenia. Wcześniej już dodali np. porady prawnicze czy medyczne i widać, że idą za ciosem, bo się to sprawdza.
8 9
odpowiedź
User
Irek
No ubezpieczenia to jeszcze małe miki, a ostatnio zaczęli nawet sprzęt AGD! Dość odważnie, dość ryzykownie, ale jak to wszystko zebrać do kupy, to można całkiem nieźle w Plusie na podstawowych usługach codziennej potrzeby zaoszczędzić. A to się bardzo liczy i chwali.
8 8
odpowiedź
User
Dudek
Masz tu rację. Plus mnóstwo różnych usług sprzedaje, a także produkty i chyba z dobrym skutkiem. Bo na pewno spotyka się z zainteresowaniem klientów to, że przy łączeniu różnych usług sumarycznie wszystko razem staje się tańsze. I to o sporo tańsze.
8 8
odpowiedź