SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Jacek Kmiecik w redakcji sportowej Polska Press

Do redakcji sportowej Polska Press dołączył Jacek Kmiecik, w przeszłości związany m.in. z „Przeglądem Sportowym”, „Futbolem” i „Futbol News”.

Jacek Kmiecik, fot. screen z youtube'aArticle

Jacek Kmiecik pisze artykuły o piłce nożnej. Jego teksty ukazują się na stronach ogólnopolskich dzienników regionalnych Polska Press oraz w należących do wydawnictwa portalach Polskatimes.pl i Sportowy24.pl.

>>> Praca.Wirtualnemedia.pl - tysiące ogłoszeń z mediów i marketingu

Jacek Kmiecik z mediami sportowymi jest związany od początku lat 90. Przez wiele lat pracował w dziennikach „Przegląd Sportowy” i „Tempo” (wydawanych wówczas przez Marquard Media), kolejno jako dziennikarz, szefem działu piłkarskiej i zastępca redaktora naczelnego.

Od połowy 2009 do jesieni 2010 Kmiecik był redaktorem naczelnym dziennika „Futbol News”, potem przez kilka lat pisał felietony do serwisu internetowego Futbolnews.pl.

W listopadzie ub.r. kierownikiem działu sportowego w Polska Press został Adam Godlewski, związany z firmą od czerwca ub.r. Zastąpił na tym stanowisku Roberta Zielińskiego, który objął funkcję wydawcy w dziale sportowym.

W ub.r. wydawnictwo Polska Press osiągnęło niewielki wzrost przychodów, do 318 mln zł, natomiast liczba jego pracowników zmalała do 1 827. W marcu ub.r. firma została przejęta przez państwowy koncern PKN Orlen, niedługo potem zmienił się cały skład jej zarządu i większość redaktorów naczelnych wydawanych przez nią dzienników regionalnych.

Dołącz do dyskusji: Jacek Kmiecik w redakcji sportowej Polska Press

2 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
dlg
Jacek Kmiecik, wróg Bońka. Ciekawe czy wygrał sprawę z Stanowskim o książkę "Stan futbolu" tak jak Tuzimek.
odpowiedź
User
olo
Kmieć żywemu nie popuści. Wróg wszystkich
odpowiedź