SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Jacek Ziarno: z „Businessman.pl” do „Nowego Przemysłu”

Jacek Ziarno, dotąd redaktor naczelny miesięcznika „Businessman.pl” (MMG Polska), został zastępcą redaktora naczelnego pisma „Nowy Przemysł” (Grupa PTWP).

Ziarno jest trzecim zastępcą naczelnego pisma Wojciecha Kuśpika obok Oskara Filipowicza oraz Adriana Ołdaka. Nowe stanowisko objął 16 grudnia ub.r.

Jacek Ziarno od 2009 roku do połowy grudnia ub.r. był redaktorem naczelnym miesięcznika „Businessman.pl” . Po jego odejściu funkcję tę przejął Wiesław Migut, który będzie kierować tytułem przez najbliższe miesiące.

W przeszłości Ziarno był m.in. redaktorem naczelnym „Pulsu Biznesu”, szefem krakowskiego oddziału Agory i naczelnym  małopolskiego dodatku do „Gazety Wyborczej”. Jest autorem m.in. biografii Daniela Olbrychskiego, Krzysztofa Pendereckiego i Lecha Falandysza.

Miesięcznik „Nowy Przemysł” opisuje problemy polskiego przemysłu w jego europejskim i globalnym kontekście. Pismo kierowane jest do kadry menedżerskiej wyższego i średniego szczebla.

Dołącz do dyskusji: Jacek Ziarno: z „Businessman.pl” do „Nowego Przemysłu”

3 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Hiro
Dlugo wytrzymał u Miguta
odpowiedź
User
olo
Jedyny sensowny to Oskar. Reszta to zera. Kuśpik to marketingowiec i PR-owiec nazwijmy tak to delikatnie, a nie dziennikarz. A cały ten NP to reklamówka na kolorowym papierze
odpowiedź
User
Piotrek
Jakie długi ma dotychczasowy pracodawca wobec Jacka Ziarno? Czy jak większośc odpuści Wiesławowi, czy też jak nieliczni uda się po swoje do Temidy?
odpowiedź