SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Rusza sprzedaż biletów na 57. Krajowy Festiwal Polskiej Piosenki w Opolu

W środę, 12 sierpnia rozpocznie się sprzedaż biletów na 57. Krajowy Festiwal Polskiej Piosenki w Opolu. Wydarzenie odbędzie się w dniach 4-7 września 2020 roku w opolskim Amfiteatrze.

fot. TVPfot. TVP

W ramach 57. edycji opolskiego festiwalu na deskach amfiteatru wystąpią m.in. Cleo, Sanah, Lanberry, Enej, Rafał Brzozowski, Maryla Rodowicz, Edyta Geppert, Lemon, Natalia Nykiel, Skaldowie, Beata Kozidrak, Ania Dąbrowska, Justyna Steczkowska, Stanisława Celińska, Tomasz Stockinger, Katarzyna Żak, Anna Dereszowska, Anna Guzik, Kombi, Sławek Uniatowski, Anna Jurksztowicz, Mateusz Ziółko oraz Janusz Radek.

>>> Praca.Wirtualnemedia.pl - tysiące ogłoszeń o pracę

Podczas Festiwalu widzów czekają wyjątkowe koncerty: „Od Opola do Opola”, „Debiuty”, „Premiery” oraz koncerty specjalne, w tym m.in. „Odpowiednia pogoda na szczęście… czyli nadzieje poetów” w sobotę oraz koncerty „Majewska-Korcz - okrągłe 45” i „Cisza jak ta - Muzyka Romualda Lipko” w niedzielę.

Tegoroczny festiwal w Opolu zakończy się w poniedziałek dwoma wydarzeniami: koncertem „Scena alternatywna” TVP Kultura z udziałem gwiazd polskiej muzyki alternatywnej, w tym m.in. znanej dawniej jako Silesian Blues Band kultowej polskiej grupy, która w tym roku koncertem „50-lecie SBB” uczci swój jubileusz.

Startuje sprzedaż biletów

Sprzedaż biletów na 57. Krajowy Festiwal Polskiej Piosenki w Opolu rozpocznie się w środę, 12 sierpnia o godz. 11.00. W związku z ograniczeniami ustawowymi związanymi z pandemią koronawirusa Biuro Sprzedaży i Współpracy Międzynarodowej Telewizji Polskiej przeznacza do sprzedaży limitowaną edycję ponad 700 biletów na każdy z 4 dni koncertowych.

Ceny biletów zostały utrzymane na zeszłorocznym poziomie. Bilet na jeden dzień koncertowy - od piątku do niedzieli - wynosi 80 zł, zaś na koncert specjalny w poniedziałek - 30 zł.

Organizatorzy zadbali o zapewnienie bezpieczeństwa widzom, obecnym w Amfiteatrze podczas koncertów. Zasady bezpieczeństwa będą dotyczyć odległości pomiędzy uczestnikami imprezy, usytuowania publiczności w sektorach (według obowiązującego schematu szachownicy), a także odpowiednich zabezpieczeń medycznych. Posiadacze biletów na festiwalowe koncerty będą zobowiązani do wypełnienia oświadczenia na temat SARS-COV-2 oraz przekazania swoich danych kontaktowych organizatorom tuż przed wejściem na teren Amfiteatru. Dodatkowo każdemu uczestnikowi koncertów zostanie przy wejściu zmierzona temperatura.

Organizatorami 57. Krajowego Festiwalu Polskiej Piosenki w Opolu są Telewizja Polska oraz Miasto Opole.

57. KFPP od 4 do 7 września

57. Krajowy Festiwal Polskiej Piosenki w Opolu odbywać się będzie od 4 do 7 września br. Początkowo festiwal planowano na 5-8 czerwca, ale wydarzenie zostało przełożone z powodu pandemii COVID-19.

- Rezygnacja z czerwcowego terminu podyktowana jest troską o zdrowie i bezpieczeństwo artystów, publiczności oraz ekipy realizacyjnej - podano w komunikacie prasowym.

W ub.r. festiwal w Opolu odbył się w dniach 14-17 czerwca. Jego transmisje w TVP1 i TVP Polonia oglądało średnio 2,24 mln widzów, o 260 tys. osób więcej niż rok wcześniej. Jedynka w czasie transmisji imprezy była zdecydowanym liderem rynku. Najwięcej widzów zgromadził koncert „Od Opola do Opola”. Wpływy z reklam wyniosły 5,36 mln zł.

Dołącz do dyskusji: Rusza sprzedaż biletów na 57. Krajowy Festiwal Polskiej Piosenki w Opolu

2 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Swój
PiS robi taki kabaret w TVP, że widocznie zakazali robienia kabaretonu w Opolu. Kiedyś to był obowiązkowy punkt programu. Nawet za komuny...
odpowiedź
User
miś społeczny
To w końcu Kombi czy Kombii?
odpowiedź