SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Polsat News dostępny za darmo w internecie

W związku z atakiem Rosji na Ukrainę kanał informacyjny Polsat News jest dostępny za darmo pod adresem polsatnews.pl. Wydanie specjalne poświęcone wojnie można śledzić za pośrednictwem komputerów, tabletów i smartfonów.

Article

Ostatnio Polsat News był dostępny za darmo przed wrześniem ub.r., kiedy w ramach naziemnej telewizji cyfrowej zastąpiła go stacja Wydarzenia 24. Ramka z odtwarzaczem kanału jest dostępna z prawem strony portalu polsatnews.pl w przypadku komputerów i w górnej części na urządzeniach mobilnych. Przed odtworzeniem stacji czasami wyświetlają się reklamy.

W podobny sposób można śledzić najświeższe informacje z Ukrainy na portalu tvp.info. Odbiór kanału informacyjnego Telewizji Polskiej jest bezpłatny. Płatny jest natomiast dostęp do TVN24. Aby oglądać stację trzeba wykupić subskrypcję TVN24 GO. Część internautów krytykuje nadawcę za to, że po przyjęciu przez Sejm ustawy nazywanej „Lex TVN” udostępnił otwarte okno TVN24 na antenie TTV, a teraz kanał informacyjny TVN Grupy Discovery jest całkowicie odpłatny.

Polsat News na żywo także w nocy

Od 24 lutego br. kanał informacyjny Polsat News nadaje programy na żywo także w godzinach nocnych. Wcześniej premierowe programy ukazywały się od godz. 6 do 23.30. Z Ukrainy relacje dla Polsat News przygotowuje Jacek Gasiński, korespondent TVP w Moskwie w latach 2013-2016. Stacja wysyła tam również kolejnych reporterów. Wśród nich znajdują się: Marek Czunkiewicz, Andrzej Wyrwiński, Marek Sygacz i Wojciech Krztoń.

Relacje dla TVN24 przygotowują m.in. Wojciech Bojanowski z „Faktów” TVN i Konrad Borusiewicz. Do Moskwy tymczasowo wrócił były korespondent „Faktów” TVN w Rosji Andrzej Zaucha. Widzowie TVP mogą oglądać wejścia na żywo i materiały Tomasza Grzywaczewskiego (TVP World), Marcina Tulickiego („Wiadomości”)  i Tomasz Jędruchowa (TVP Info).

Kryzysy i wojny to okazja na zdobycie dodatkowych widzów przez kanały informacyjne. Po 11 września 2001 roku w błyskawicznym tempie zasięg techniczny i popularność zdobył kanał TVN24. Także katarska Al Jazeera stała się jedną z najbardziej rozpoznawalnych stacji na świecie. Ostatnio przy okazji wojny na Ukrainie próbną emisję w internecie prowadził ruszający niebawem kanał informacyjny News24.

Udział Polsat News w rynku telewizyjnym wśród wszystkich widzów w 2021 roku wyniósł 1,77 proc.

Dołącz do dyskusji: Polsat News dostępny za darmo w internecie

6 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Taaaa
Piąty dzień wojny i już do Polsat News wróciły reklamy czopków na sranie. Solorz ty żenujący Januszu....
17 6
odpowiedź
User
Tomuś
Polsat News ma teraz najsłabszy program ze wszystkich stacji informacyjnych. Inne stacje przyłożyły się dużo bardziej. No ale czego spodziewać się po gawryluk.
15 9
odpowiedź
User
Lukasz
Szczególnie TVP, która zamiast relacjonować to uderza w Tuska. Hańba.
18 3
odpowiedź