SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Apple: kolejne poprawki dla iOS i iPadOS

Minęło ledwie kilka dni od udostępnienia nowej wersji systemu iOS oraz iPadOS, a Apple udostępniło kolejne uaktualnienia.

Article

Przypomnijmy, że już pięć dni po premierze systemu iOS 13 na urządzenia mobilne Apple udostępniło nową wersję oznaczoną numerem 13.1, a także nowy system dla iPadów - iPadOS.

Po następnych kilku dniach mamy kolejne aktualizacje, oznaczone zarówno w przypadku iOS, jak i iPadOS, numerem 13.1.1, które zawierają poprawki błędów i inne udoskonalenia.

W przypadku iOS uaktualnienie naprawia i rozwiązuje problemy, które mogły uniemożliwiać odtworzenie iPhone’a z backupu, powodować szybsze wyczerpywanie się baterii, mieć wpływ na rozpoznawanie poleceń Siri na iPhonie 11, iPhonie 11 Pro i iPhone 11 Pro Max, a także powodować wolniejsze synchronizowanie Przypomnień.

Rozwiązano też problem polegający na tym, że sugestie wyszukiwania Safari mogły się same włączać po uprzednim ich wyłączeniu, jak również naprawiono błąd zabezpieczeń związany z aplikacjami do obsługi klawiatur firm trzecich.

>>> Można już pobrać iOS 13. Najciekawsze nowości w nowym systemie operacyjnym dla iPhone’a

W przypadku iPadOS skupiono się na tych samych problemach, a więc dotyczących odtwarzania tabletu z backupu, baterii, przeglądarki Safari, Przypomnień oraz zabezpieczeń.

W zakończonym 29 czerwca 2019 r. III kwartale roku finansowego 2019 Apple zanotował przychód w wysokości 53,81 mld dolarów. To o 1 proc. więcej niż rok wcześniej. Jednak zysk netto koncernu z Cupertino zmalał w ujęciu rocznym z 11,52 do 10,04 mld dolarów. Spadł też przychód ze sprzedaży iPhone'ów: o 12 proc., z 29,47 do 25,99 mld dolarów. Oznacza to, że po raz pierwszy od 2012 roku smartfony odpowiadały za mniej niż połowę całkowitego przychodu Apple w jednym kwartale.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Apple: kolejne poprawki dla iOS i iPadOS

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl