SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Jak usunąć konto w aplikacji Snapchat?

Czy usunięcie konta na Snapchacie jest możliwe? Jak to wykonać? W tym poradniku odpowiemy na powyższe pytania.

Snapchat był kilka lat temu jedną z najpopularniejszych globalnych platform społecznościowych. Obecnie z aplikacji korzysta ponad 306 mln użytkowników, co nadal jest niezwykle imponującym osiągnięciem. Prawda jest jednak taka, że od kiedy na Instagramie pojawiły się funkcje zaczerpnięte od swojego konkurenta, Snapchat zaczął odczuwać powolny “odpływ” użytkowników. Niedługo po tym na horyzoncie pojawił się kolejny konkurent, który szybko podbił serca użytkowników, a mianowicie TikTok.

Niektórzy użytkownicy nie chcą już korzystać ze Snapchata, ze względu na konkurencyjne aplikacje. Inni natomiast chcą odpocząć od mediów społecznościowych lub martwią się o bezpieczeństwo swoich danych osobowych. Poniżej przedstawiamy prosty poradnik, dzięki któremu można usunąć konto na popularnej platformie społecznościowej.

Jak usunąć konto na Snapchacie?

  1. Uruchom przeglądarkę internetową i przejdź na witrynę https://accounts.snapchat.com/accounts/delete_account
  2. Zaloguj się na platformę.
  3. Wpisz kod bezpieczeństwa wysłany przez platformę na numer telefonu powiązany z kontem.
  4. Ponownie wpisz swój login i hasło.
  5. Kliknij kontynuuj.

Należy zaznaczyć, że po wykonaniu tego procesu konto zostanie dezaktywowane na 30 dni. W tym czasie inni użytkownicy platformy nie mogą kontaktować się ani wchodzić w interakcje z osobą, która chce usunąć konto.

Po tym okresie konto zostanie usunięte permanentnie, a co za tym idzie, wymazane zostaną dane urządzenia, lokalizacji, czaty, historia i snapy użytkownika. Warto dodać, że jeśli użytkownik zaloguje się ponownie na konto przed upływem 30 dni, to proces ten zostanie automatycznie anulowany.

Po usunięciu konto nie może być odzyskane przez użytkownika ani pracowników Snapchata.

Snapchat pomoże w gotowaniu posiłków. W aplikacji pojawi się funkcja skanowania artykułów spożywczych

Do aplikacji Snapchat wprowadzono nową funkcję rekomendującą użytkownikowi przepisy kulinarne na podstawie posiadanych artykułów spożywczych. W tym celu aplikacja wykorzystuje opcję skanowania przy użyciu kamery urządzenia użytkownika.

Akcje spółki Snap spadły o ponad 20 proc. Firma obwinia Apple

Akcje spółki Snap spadły o 22 proc. po czwartkowym ogłoszeniu zysków za trzeci kwartał br. Ma to bezpośredni związek z szacowanym spadkiem zysków z reklam, ze względu na wprowadzone w tym roku przez Apple zmiany polityki prywatności.

Dołącz do dyskusji: Jak usunąć konto w aplikacji Snapchat?

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl