SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Jakub Dyląg na czele Quad/Graphics Europe. Tim Ohnmacht wraca do USA

Jakub Dyląg od 1 marca br. zostanie nowym dyrektorem zarządzającym spółki poligraficznej Quad/Graphics Europe. Zastąpi na tym stanowisku Tima Ohnmachta, który będzie dyrektorem zarządzającym dywizją czasopism i katalogów Quad/Graphics w USA.

Jakub Dyląg na czele Quad/Graphics Europe. Tim Ohnmacht wraca do USA

Dyląg na stanowisku dyrektora zarządzającego Quad/Graphics Europe będzie odpowiedzialny za kierowanie strategicznymi inicjatywami, wspierającymi działania i plany rozwoju firmy na terenie Europy oraz będzie utrzymywał relacje z kluczowym klientami. Dotąd, od 2009 roku Jakub Dyląg pełnił w Quad/Graphics Europe funkcję wiceprezesa ds. operacyjnych. Wcześniej był m.in. dyrektorem drukarni w Wyszkowie i dyrektorem ds. produkcji w tym zakładzie.

Z kolei Tim Ohnmacht w ramach funkcji dyrektora zarządzającego dywizją czasopism i katalogów w USA będzie odpowiedzialny za rozwój dwóch największych amerykańskich segmentów w Quad/Graphics. Szefem zarządzającym Quad/Graphics Europe był od 2011 roku, wcześniej był w firmie wiceprezesem ds. sprzedaży i marketingu. W przeszłości pracował też jako wiceprezes ds. sprzedaży Quad/Graphics na amerykański rynek środkowego zachodu.

Zmienia się również stanowisko zajmowane przez Dariusza Tomczaka, dotychczasowego wieloletniego wiceprezesa ds. sprzedaży Quad/Graphics Europe, także w okresie gdy firma nazywała się jeszcze Winkowski. Teraz zostanie on wiceprezesem ds. sprzedaży i marketingu i będzie odpowiedzialny za opracowanie i wdrażanie strategii sprzedaży i marketingu w całej Europie. Będzie również nadzorował wszystkie działania związane z papierem, w tym jego zakup i zarządzanie dostawcami,

Quad/Graphics Europe to jedna z największych drukarni w Europie z siedzibą w Warszawie. Firma oferuje zakres usług poligraficznych w obszarze druku offsetowego rolowego i arkuszowego, usług  introligatorskich i dystrybucyjnych, a także inne rozwiązania dla wydawców czasopism, katalogów, gazetek reklamowych.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Jakub Dyląg na czele Quad/Graphics Europe. Tim Ohnmacht wraca do USA

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl