SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Jan Niezbędny reklamowany z brand hero z różnymi atrybutami

Marka produktów gospodarstwa domowego Jan Niezbędny na potrzeby działań marketingowych zyskała brand hero - energicznego pomocnika sprawdzającego się w różnych pracach domowych. Kreację tego bohatera zajęła się agencja Brands Alive.

Article

Celem wprowadzenia brand hero marki Jan Niezbędny jest umocnienie jej wizerunku jako nowoczesnej, innowacyjnej, oferującej produkty wysokiej jakości, godnej zaufania. Bohater ma również pomóc odświeżyć markę oraz podkreślić szeroką ofertę jej produktów z różnych kategorii charakteryzujących się rozwiązaniami ułatwiającymi codzienne życie.

Bohaterem marki Jan Niezbędny jest pomocnik niezastąpionego w każdej pracy domowej, który w materiałach promujących poszczególne kategorie produktowe jest pokazywany w różnych odsłonach, z innym atrybutami.

- Marka Jan Niezbędny definiowana jako postać z imienia i nazwiska to naturalny punkt wyjścia do stworzenia brand hero. Komunikacja naszego bohatera opiera się na rodzinie haseł „Jan Niezbędny do…” pieczenia, gotowania itd.  Wykorzystaliśmy znaczenie nazwy marki, jako element hasła jednocześnie prezentując poszczególne kategorie produktów.  Stworzona personifikacja marki nawiązuje naturalnie do logotypu tworząc z nim spójny wizerunek graficzny, który może być wykorzystywany w kampaniach marki prowadzonych w różnych kanałach marketingowych - opisuje Karolina Osuch, communication director w agencji Brands Alive.

Na potrzeby komunikacji Jana Niezbędnego z nowym brand hero Brands Alive stworzyła kilkanaście wariantów postaci i graficznych motywów przewodnich dla poszczególnych grup kategorii produktów. W oparciu o nie przygotowano m.in. materiały BTL oraz gadżety.

Marka Jan Niezbędny, obecna na rynku od 2000 roku, obejmuje obecnie ok. 200 produktów gospodarstwa domowego w kilkunastu kategoriach. Są to m.in. deski do prasowania, suszarki do bielizny worki na śmieci, folie aluminiowe i do żywności, produkty śniadaniowe, do pieczenia i gotowania, naczynia jednorazowe, mopy, ścierki, zmywaki i rękawice.

Dołącz do dyskusji: Jan Niezbędny reklamowany z brand hero z różnymi atrybutami

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl