SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Janusz Mirowski szefem marketingu WebWave

Stanowisko head of global marketing startupu technologicznego WebWave objął Janusz Mirowski, wcześniej związany z rynkiem technologii internetowych oraz usługami dostępności cyfrowej.

Janusz Mirowski Janusz Mirowski

Janusz Mirowski będzie odpowiadał za "powtórzenie sukcesu firmy WebWave z Polski, na rynkach zagranicznych", informuje firma. Jego celem jest współtworzenie strategii komunikacji marketingowej w sferze anglojęzycznej i szybkie zbudowanie w niej rozpoznawalności marki.

WebWave kreatorem stron internetowych

WebWave jest kreatorem stron internetowych, czyli narzędziem dzięki któremu nawet laik stworzy i uruchomi własną stronę. To rozwiązanie często wybierane przez mniejszych przedsiębiorców ponieważ jest przystępne i nie ciągnie za sobą wysokich kosztów.

- Wiem że mamy produkt który może konkurować z każdym, rozwijaliśmy go ostatnie 10 lat i bardzo silna pozycja na rodzimym rynku pokazuje że możemy być najchętniej wybieranym kreatorem stron. Brakuje nam jednak rozpoznawalności – szczególnie na zachodzie, dlatego szukamy talentów które to zmienią. - mówi Maciej Czajkowski, CEO WebWave.

Janusz Mirowski w swojej karierze zawodowej współpracował między innymi z firmami takim jak Orange, Dell, Vispero.

- Z pewnością przed Januszem stoi ogromne wyzwanie. Budowanie rozpoznawalności na rynkach anglojęzycznych dzisiaj to zupełnie inna sytuacja niż kilka lat temu. Brak też niektórych przewag jakie daje działalność na rodzimym rynku. Ale to ważny i konieczny krok dla rozwoju firmy, dlatego Janusz może liczyć na tyle wsparcia ile tylko będzie potrzebował. – dodaje Rafał Suchożebrski, manager marketingu CEE w WebWave.

Dołącz do dyskusji: Janusz Mirowski szefem marketingu WebWave

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl