Janusz Panasewicz pierwszą gwiazdą “Bitwy na głosy 2”

Lider zespołu Lady Pank Janusz Panasewicz to pierwszy artysta, który prowadzić będzie swój zespół wokalny w drugiej edycji talent-show TVP 2 “Bitwa na głosy”. Program startuje na antenie Dwójki w marcu br.

pp
pp
Udostępnij artykuł:

Wokalista będzie reprezentował Mazury. Przesłuchania do jego zespołu odbędą się w sobotę 14 stycznia br. w Regionalnym Ośrodku Kultury "Mazury Garbate" w Olecku, rodzinnej miejscowości artysty. Start castingu o godz. 9.00. Kandydaci muszą przygotować kilka różnorodnych piosenek, które będą wykonywać a capella, w tym jedną w języku angielskim. Wybrani w drodze wstępnych przesłuchań wokaliści zostaną zaproszeni do drugiego etapu, który odbędzie się następnego dnia.

W drugiej edycji “Bitwy na głosy” pojawi się w sumie osiem gwiazd, każda z nich będzie kapitanem szesnastoosobowej drużyny. Umowy z pozostałymi wokalistami są finalizowane. Wykonania zespołów komentować będzie jury (TVP 2 nie ujawnia jeszcze jego składu, ma być inny niż w pierwszej edycji). O tym, kto wygra program, zdecydują jednak tylko widzowie. Zwycięska drużyna wskaże cel, związany z ich rodzinną miejscowością, na który przeznaczona zostanie wygrana przez nich kwota 100 tys. zł. Dodatkowo, po finale zostanie wyemitowany odcinek specjalny, w całości złożony z występów zwycięskiego zespołu i ich gości.

grafika

Drugą edycję talent-show prowadzić będzie najprawdopodobniej nadal Hubert Urbański. Program oparty jest na licencji amerykańskiego formatu “Clash of the Choirs”, należącego do Friday TV. Za jego produkcję odpowiada Mastiff Media Polska. Dwójka “Bitwę na głosy 2” emitować będzie w soboty o godz. 20.00 począwszy od 3 marca br.

Pierwszą odsłonę “Bitwy” stacja pokazywała wiosną ub.r. Program wygrała drużyna Piotra Kupichy, a śledziło go średnio 3,61 mln widzów przy udziale na poziomie 23,63 proc. (więcej na ten temat).

Author widget background

PRACA.WIRTUALNEMEDIA.PL

NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

Agencja Initiative dalej dla Inchcape

Agencja Initiative dalej dla Inchcape

Program kabaretowy i serial policyjny wiosennymi nowościami Telewizji WP

Program kabaretowy i serial policyjny wiosennymi nowościami Telewizji WP

Rafał Woś na czele "Tygodnika Solidarność"

Rafał Woś na czele "Tygodnika Solidarność"

Zmarł prezes E.Leclerc Polska

Zmarł prezes E.Leclerc Polska

Grupa Polsat Plus zerwała umowę sponsorską z PKOl. Wcześniej odeszły spółki skarbu państwa

Grupa Polsat Plus zerwała umowę sponsorską z PKOl. Wcześniej odeszły spółki skarbu państwa

Były szef CBA w zarządzie Orlenu. Zajmie się bezpieczeństwem

Były szef CBA w zarządzie Orlenu. Zajmie się bezpieczeństwem