SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Jarek Kacperczyk na czele nowego działu Design Studio w Cape Morris

Jarek Kacperczyk, dotychczasowy head of creation, awansował na stanowisko chief design officer, co związane jest z utworzeniem nowego działu Design. W wyniku tej zmiany agencja rozpoczęła proces rekrutacji na zajmowane przez niego dotychczas stanowisko.

Jarek Kacperczyk, który jest związany z agencją Cape Morris od momentu jej powstania 8 lat temu, odgrywał kluczową rolę w jej rozwoju i współpracy z dotychczasowymi partnerami biznesowymi.

- W ciągu ostatnich 8 lat Jarek pokazał, że jest nie tylko świetnym ekspertem w swoim obszarze, ale również nieocenionym liderem zespołów. Jego awans jest naturalnym krokiem w rozwoju naszej firmy i poszerzaniu naszych kompetencji. W mojej ocenie, nikt tak bardzo nie nadaje się na stanowisko szefa nowego działu jak Jarek. To jednak sprawia, że musimy znaleźć godnego następcę, który przejmie dotychczasowe obowiązki Jarka - mówi CEO Cape Morris, Mateusz Walaszczyk.

Dział Design ma specjalizować się w różnorodnych aspektach projektowania i tworzenia wizualnej części komunikacji reklamowej. Usługi obejmują m.in. projektowanie identyfikacji wizualnej, brandingu, packaging designu, flat designu (ilustracje), namingu czy kreatywnego DTPu. Do jego głównych zadań należeć będzie zarówno wspomaganie innych działów organizacji, w tym działu kreacji, jak i realizowanie różnorodnych projektów dla partnerów agencji.

W związku z awansem Kacperczyka, agencja prowadzi rekrutację na stanowisko head of creation. Osoba na tym stanowisku będzie odpowiadać za całość projektów i działań realizowanych przez dział kreacji oraz mieć bezpośredni wpływ na rozwój firmy, pracując blisko z zarządem.

Jarek Kacperczyk będzie nadal pełnił obowiązki head of creation do momentu zatrudnienia jego następcy.

 

Dołącz do dyskusji: Jarek Kacperczyk na czele nowego działu Design Studio w Cape Morris

1 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Pytanie
Jarek Kacperczyk nie żyje????????? To zdjęcie!
odpowiedź