SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Jaromir Łański pokieruje Skąpcem i Opineo, Mariusz Janiszewski i Paweł Kucharzak zajmą się e-commerce w Grupie Onet

Prezes Skapca.pl Mariusz Janiszewski i prezes Opineo.pl Paweł Kucharzak skupią się na zarządzaniu i rozwoju oferty e-commerce Grupy Onet.pl. Operacyjne kierowanie oboma serwisami przejmie Jaromir Łański, poprzednio związany z Kayak Europe.

Od lewej: Mariusz Janiszewski, Paweł Kucharzak i Jaromir Łański Article

Mariusz Janiszewski i Paweł Kucharzak będą obecnie zajmować się głównie tworzeniem strategii rozwoju i synergii działań dla produktów e-commerce Grupy Onet.pl. - Zarówno Mariusz, jak i Paweł to znakomici eksperci o wieloletnim doświadczeniu na rynku e-commerce. Dlatego powierzenie im odpowiedzialności za rozwój i stworzenie nowych produktów e-commerce jest kolejnym krokiem, by skutecznie wykorzystać ich doświadczenie oraz istniejącą synergię pomiędzy spółkami - tłumaczy Zbigniew Ptaszyński, dyrektor biznesów transakcyjnych i e-commerce Grupy RAS oraz członek zarządu Skąpca i Opineo.

Przypomnijmy, że Grupa Onet.pl w maju ub.r. przejęła po 80 proc. udziałów w Skąpcu i Opineo (więcej na ten temat).

Obecnie odpowiedzialność za operacyjne zarządzanie oboma serwisami i firmami - w obszarze procesowym, administracyjnym i  finansowym - przejmuje Jaromir Łański.

Przez ostanie dwa i pół roku Łański pracował w Kayak Europe (części amerykańskiej grupy The Priceline Group, w skład której wchodzą m.in. Booking.com, Priceline.com i Rentalcars.com), odpowiadając za polską wersję porównywarki turystycznej Kayak.pl, za koordynację lokalizacji oraz kontroli jakości ponad 20 wersji narodowych aplikacji mobilnych. Wcześniej zajmował się rozwojem produktu w Travelplanet.pl, pracował też m.in. jako dyrektor ds. kontentu w Poland.com oraz jako dyrektor wydawniczy w Vogel Burda Communications, wydawcy m.in. magazynu komputerowego CHIP. Ponadto od 2006 roku jako zewnętrzny konsultant doradzał firmom i agencjom interaktywnym w zakresie user experience i użyteczności serwisów internetowych oraz aplikacji mobilnych. Jest też współtwórcą porównywarki turystycznej Turigo.pl.

W październiku ub.r. Skąpiec.pl zanotował 2,08 mln użytkowników i 17,5 mln odsłon, Opineo.pl - 608,8 tys. użytkowników i 2,4 mln odsłon, a wszystkie strony Grupy Onet - RASP z kategorii e-commerce - 2,45 mln użytkowników i 18,6 mln odsłon krajowych (według Megapanelu PBI/Gemius - zobacz jego pełne wyniki).

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Jaromir Łański pokieruje Skąpcem i Opineo, Mariusz Janiszewski i Paweł Kucharzak zajmą się e-commerce w Grupie Onet

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl