SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Jacek Olechowski, Edyta Gurazdowska i Marcin Jeziorski dalej w zarządzie Mediacapu

Rada nadzorcza holdingu marketingowo-badawczego Mediacap na kolejną, trzyletnią kadencję w jego zarządzie powołała Jacka Olechowskiego jako prezesa oraz Edytę Gurazdowską i Marcina Jeziorskiego jako wiceprezesów.

Jacek Olechowski, prezes i większościowy akcjonariusz Mediacapu Article

Jacek Olechowski pełni funkcję prezesa Mediacapu od dziewięciu lat, jest też głównym akcjonariuszem firmy - należą do niego akcje stanowiące 52,56 proc. jej kapitału.

Edyta Gurazdowska jest w zarządzie Mediacapu od 2008 roku, a funkcję wiceprezesa objęła w październiku 2015 roku. Odpowiada w firmie za księgowość i finanse oraz nadzór nad działalnością operacyjną. Wcześniej pracowała m.in. w spółkach Urban Design i Decathlon oraz jako dyrektor finansowy w spółce zależnej grupy Change Integrated.

Marcin Jeziorski też jest wiceprezesem Mediacapu od października 2015 roku. Odpowiada za strategię jego spółek zależnych oraz nadzór nad działalnością segmentu marketingowego (obejmującego agencje Scholz & Friends Warszawa, The Digitals, Emlab, Booost, TalentMedia, Gameset).

W branży marketingowej Jeziorski pracuje od 17 lat, wcześniej był związany z agencjami D’Arcy/G7, Saatchi&Saatchi i Young&Rubicam. Od ub.r. jest członkiem zarządu Stowarzyszenia Komunikacji Marketingowej SAR.

Do Mediacapu oprócz firm marketingowych należą spółki badawcze IQS, Opinie.pl i Plastream. Według szacunkowych danych holding w ub.r. zanotował 94,1 mln zł wpływów sprzedażowych i 7 mln zł zysku EBITDA.

Pełny raport Mediacap upubliczni w najbliższą środę.

W radzie nadzorczej firmy są Hubert Janiszewski (jako przewodniczący, od lutego 2010 roku), Jacek Welc (od lipca 2008 roku), Julian Kozankiewicz (od czerwca 2013), Artur Osuchowski (od października 2014) oraz Marcin Olechowski i Artur Czerwoński (obaj od czerwca ub.r.).

-
-
Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Jacek Olechowski, Edyta Gurazdowska i Marcin Jeziorski dalej w zarządzie Mediacapu

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl