SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Jedynka w konkursie „Lato z radiem spełnia marzenia” przeznaczy 111 tys. zł dla potrzebujących

Od 17 lipca do 3 sierpnia br. odbywać się będzie konkurs „Lato z radiem spełnia marzenia”, w którym na adres redakcji „Lata z radiem” można przesyłać zgłoszenia osób lub rodzin, które potrzebują wsparcia. Pula, jaką Jedynka przeznacza na nagrody w konkursie, wynosi 111 111 złotych. Zwycięzców poznamy pod koniec wakacji.

fot. Polskie RadioArticle

Ideą konkursu jest spełnienie marzeń słuchaczy radiowej Jedynki, zwłaszcza tych, którzy sami nie mogą sobie pozwolić na ich realizację. Radiowa Jedynka pomoże np. sfinansować konieczny remont domu, wesprze rodziców w wydatkach przeznaczonych na potrzeby dzieci, czy opłaci leczenie. Celem konkursu jest wsparcie osób, którym warunki życiowe nie pozwalają na spełnienie marzeń.

Trzy etapy konkursu

Inicjatywa potrwa do 30 sierpnia 2018 roku i składać się będzie z trzech etapów. Pierwszym etapem konkursu, który trwać będzie do 3 sierpnia br., jest zgłoszenie kandydatów. Może je wysłać każdy, kto w swoim otoczeniu zauważył albo zna osobę bądź rodzinę, która czegoś potrzebuje lub o  czymś marzy - rodzina, sąsiad lub koleżanka z pracy. Informację zatytułowaną „marzenia” wystarczy przesłać na adres: latozradiem@polskieradio.pl. Zgłoszenie powinno zawierać: imię i nazwisko zgłaszanej osoby, uzasadnienie oraz skan lub zdjęcie pisemnej zgody kandydata, którego marzenie chcemy spełnić.

W drugim etapie, na antenie radiowej Jedynki zaprezentowani zostaną trzej wybrani przez jury kandydaci, a słuchacze Programu 1 Polskiego Radia, pragnący pomóc konkretnej osobie, stworzą jego drużynę.

W finale, czyli trzecim etapie konkursu, trzy drużyny pod przewodnictwem finalistów (kapitanów drużyn), będą musiały wykazać się wiedzą z różnych dziedzin i odpowiadając na pytania zdobywać punkty. Za uzyskanie największej liczby punktów kapitan drużyny otrzyma nagrodę główną - 60 000 zł, za miejsce drugie kapitan otrzyma 30 000 zł, a kapitan drużyny z najmniejszą liczbą zdobytych punktów wygra 21 111 zł.

Od kwietnia do czerwca br. udział Jedynki w rynku radiowym wyniósł 6,8 proc.

Dołącz do dyskusji: Jedynka w konkursie „Lato z radiem spełnia marzenia” przeznaczy 111 tys. zł dla potrzebujących

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl