SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Jerzy Barski szefem Agencji Prasowej Polskapresse

Od stycznia 2006 roku Jerzy Barski będzie szefem Agencji Prasowej Polskapresse.

Zastąpi na tym miejscu Jerzego Paciorkowskiego.

Jerzy Barski przechodzi do Polskapresse z Radia Łódź SA, gdzie zajmował stanowisko dyrektora programowego. Przed pracą w radiu Barski przez ponad 20 lat był związany z „Dziennikiem Łódzkim” i „Wiadomościami Dnia”. W latach 1997-2000 był redaktorem naczelnym „Dziennika Łódzkiego”.

Jerzy Paciorkowski odchodzi z Polskapresse do innego projektu wydawniczego. W ciągu roku Paciorkowski rozbudował Agencję Prasową Polskapresse, która obecnie zatrudnia sześciu dziennikarzy, współpracuje z dwoma fotoreporterami i czterema korespondentami zagranicznymi (Pekin, Izrael, Londyn i Wilno) - czytamy w komunikacie prasowym.

Agencja Prasowa Polskapresse działa w środowisku mediów warszawskich już od roku. Dostarcza dziennikom regionalnym aktualny serwis prasowy oraz przygotowuje materiały prasowe na zlecenie gazet Polskapresse.

Agencja Prasowa Polskapresse obsługuje 6 dzienników Polskapresse („Dziennik Bałtycki”, „Dziennik Łódzki”, „Express Ilustrowany”, „Gazetę Krakowską”, „Słowo Polskie-Gazetę Wrocławską”, „Dziennik Zachodni”), 2 powiązane kapitałowo („Gazetę Poznańską”, „Głos Wielkopolski”) oraz „Gazetę Olsztyńską”.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Jerzy Barski szefem Agencji Prasowej Polskapresse

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl