SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Jerzy Sosnowski poprowadzi audycję "Nasłuchiwanie" w TOK FM

Jerzy Sosnowski, zwolniony rok temu z radiowej "Trójki", będzie prowadził autorską audycję w TOK FM (Grupa Radiowa Agory) pt. "Nasłuchiwanie". Nowe programy poprowadzą też dziennikarze stacji: Patrycja Wanat, Dionisos Sturis i Zuzanna Piechowicz.

Jerzy Sosnowski Article

Audycja Jerzego Sosnowskiego zadebiutuje na antenie w niedzielę o godz. 22.00. Będzie to jej stała pora. Na "Nasłuchiwanie" złożą się rozmowy, prowadzone przez dziennikarza z gośćmi i słuchaczami. - Będą one dotyczyły zarówno dźwiękowej strony świata, jak i ciszy, czy wreszcie nasłuchiwania, próby uważnego odbierania informacji z zewnątrz - mówi Jerzy Sosnowski.

Ważnym elementem audycji ma być kontakt ze słuchaczami - telefoniczny, a także za pośrednictwem nowej aplikacji radia - Mikrofon TOK FM.

Sosnowski związany był z "Trójką" od 2011 roku, z Polskim Radiem - od 2000 roku. Zwolniony z pracy został nagle, 17 marca 2016 roku. -Władze Polskiego Radia jednostronnie wypowiedziały mi umowę o pracę: z trzymiesięcznym wypowiedzeniem bez obowiązku świadczenia pracy. Przekładając to na ludzki język: w dającym się przewidzieć czasie w Trójce już się nie usłyszymy - informował na swojej stronie internetowej dziennikarz.

Powodem zwolnienia - zdaniem zarządu radia - były: "krytyka pracodawcy i podważanie kompetencji przełożonych, a w konsekwencji utrata zaufania". Jerzy Sosnowski skierował sprawę do sądu. Domaga się wypłaty trzymiesięcznego wynagrodzenia.

W ramówce TOK FM pojawią się również nowe audycje prowadzone przez dziennikarzy tej stacji.

W poniedziałki po godz. 14.40 Patrycja Wanat opowie słuchaczom o polskich filmach dokumentalnych w audycji „DOK TOK”. W każdą sobotę, o godz. 8.40 w ramach audycji „Weekendowy Poranek Radia TOK FM” Dionisios Sturis przedstawi „Alternatywne fakty”, w których wyjaśni manipulacje, półprawdy i kłamstwa polityków oraz mediów w Polsce i na świecie.

Zaś „Idealna niedziela” to program Zuzanny Piechowicz poświęcony nowym ideom, teoriom i prądom intelektualnym na świecie. Program nadawany będzie co niedziela o godz. 8.40.

W okresie od listopada ub.r. do stycznia br. TOK FM miało udział w rynku słuchalności na poziomie 2,3 proc.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Jerzy Sosnowski poprowadzi audycję "Nasłuchiwanie" w TOK FM

3 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Absolwentka
Jak sie ciesze! Znow na antenie.Zycze madrych sluchaczy....i szefow.
28 48
odpowiedź
User
słuchacz
nuda, nuda i przerost ego
48 20
odpowiedź
User
inny słuchacz
związany z Trójką od 2001 roku
8 8
odpowiedź