SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Jerzy Stuhr dziękuje żonie za opiekę w chorobie w kampanii Nutricii Medycznej „List do Opiekuna" (wideo)

Ruszyła trzecia edycja kampanii „Żywienie medyczne - Twoje posiłki w walce z chorobą”, zainicjowanej przez Nutricię Medyczną. W tym roku w inaugurującym akcję spotu występuje m.in. Jerzy Stuhr, który dziękuje żonie Barbarze za wysiłek i trud, jaki wkłada w opiekę nad nim.

Jerzy Stuhr Article

Z badań przeprowadzonych na potrzeby kampanii wynika, że 70 proc. osób opiekujących się na stałe ciężko chorymi bliskimi musiało ograniczyć własne życie towarzyskie, co trzecia osoba zmienić tryb pracy lub nauki, a co dziesiąta całkowicie zrezygnować z życia zawodowego. Dlatego tegoroczna kampania firmy Nutricia Medyczna przebiega pod hasłem "List do Opiekuna".

Cykl filmów stanowi wyraz podziękowania od znanych osób, które doświadczyły choroby, dla swoich opiekunów - małżonków, dzieci i bliskich. Bohaterami pierwszego spotu są aktor i wykładowca akademicki, Jerzy Stuhr, Joanna Zielewska i Tomasz Ciepły.

- Cieszę się bardzo, że wziąłem udział w tym nagraniu. Mogłem wreszcie podziękować mojej żonie głośno i publicznie. I to zostanie - dzięki magicznej sztuce filmu będzie na zawsze dla naszych wnuków i ich rówieśników świadectwem poświęcenia, lojalności, miłości - mówi Jerzy Stuhr, który doświadczył choroby nowotworowej.

„List do Opiekuna” skłania również do refleksji nad codziennymi problemami opiekunów i inspiruje społeczeństwo do docenienia i podziękowania im za ich wsparcie i opiekę w czasie walki z chorobą. W akcji można wziąć udział poprzez napisanie symbolicznego listu z podziękowaniem dla opiekunów za wysiłek. Część nadesłanych listów stanie się elementem wystawy zaplanowanej na wrzesień 2018 roku.  

Kampanię wspiera kilkanaście największych organizacji pacjenckich i towarzystw naukowych. Za komunikację akcji odpowiada MSLGroup.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Jerzy Stuhr dziękuje żonie za opiekę w chorobie w kampanii Nutricii Medycznej „List do Opiekuna" (wideo)

4 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
er
Trzeba być celebrytą, żeby mieć możliwość takich podziękowań na całą Polskę. Szary człowieczek to dla takich akcji zwykły śmieć.
9 10
odpowiedź
User
KRK
Wsystko na sprzedaż. Załosna komercja na współczuciu.
10 10
odpowiedź
User
Pffff
Poziom reklamy rajstop Adrian z hasłem "Śpieszmy się kochać ludzi, tak szybko odchodzą"...
9 10
odpowiedź
User
Kasia
Niestety po ostatnich wybrykach i opowiadaniu, że wstydzi się za granicą mówić po polsku ten pan jest dla mnie raczej antyreklamą, więc do zakupu mnie nie namówi...
10 9
odpowiedź