SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Jesień w Polskim Radiu Dzieciom: audycje Kariny Kunkiewicz, Agaty Puścikowskiej i Marcina Kusego

W jesiennej ramówce cyfrowego Polskiego Radia Dzieciom znalazły się audycje dla najmłodszych prowadzone m.in. przez Agatę Puścikowską i Karinę Kunkiewicz. Gospodarzem wieczornego pasma muzycznego są Marcin Kusy i Wojciech Appel.

Od poniedziałku do piątku o godz. 16.15 nadawane będą audycje uczące dzieci języków obcych oraz zapoznające słuchaczy z nowymi grami planszowym. Nowością będzie również pasmo „Wieczorne pogaduchy” (godz. 19.00-21.00), które przygotuje najmłodszych do snu. W nocnym pasmie muzycznym „Największa porcja jazzu” (od 23.00 do 1.00) Wojciech Appel i Marcin Kusy zaprezentują muzykę.

W soboty o godz. 12.00 będzie można posłuchać audycji Agnieszki i Sergiusza Pinkwartów „Jak dorosnę, będę wielki” prezentującą dzieciństwo wielkich osobistości, jak Einstein czy Mozart. Między 13.00 a 14.00 „Bajkowy ogród” i Pascal Kaczorowski zabiorą swoich słuchaczy w świat roślin. Familijny przegląd kulturalny pod nazwą „Kulturoteka” będzie nadawany o 16.00, a kwadrans później „Klub książkomaniaka” przygotowywany i prowadzony przez Agnieszkę Kunikowską. Między 18.00 a 19.00 w audycji „Co z tą bajką” dzieci obecne w studio wraz z Kariną Kunkiewicz będą opowiadały wymyśloną na poczekaniu bajkę. O godz. 21.00 będzie nadawana audycja poradnikowa „Strefa rodzica”, prowadzona przez Agatę Puścikowską.

W niedzielne przedpołudnie o 10.00 do wspólnej zabawy zaproszą dzieci i rodziców Kulfon i Monika w audycji „Kurtyna w górę!”. Od 12.00 do 13.00 „Spacer z Kaziem”, czyli Izabela Żukowska spaceruje z 11-letnim Kaziem po różnych miastach poznając ich historię. Wieczorem, w godz. 21.00-23.00, będzie można posłuchać audycji Kariny Kunkiewicz „Przepraszam, mam pytanie…”, w której dzieci zadają pytania znanym postaciom ze świata filmu, muzyki, teatru i literatury.

 

Dołącz do dyskusji: Jesień w Polskim Radiu Dzieciom: audycje Kariny Kunkiewicz, Agaty Puścikowskiej i Marcina Kusego

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl