SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Jesień w PR III: Monika Brodka z autorską audycją, nowe popołudniowe pasmo publicystyczne

Piosenkarka Monika Brodka poprowadzi w jesiennej ramówce radiowej Trójki autorski program muzyczny - dowiedział się portal Wirtualnemedia.pl. Na antenie Programu 3 Polskiego Radia będzie też nowe popołudniowe pasmo publicystyczne, a do „Klubu Trójki” dołączą nowi prowadzący, m.in. Tomasz Rożek.

.Pierwszą nowością jesiennej ramówki radiowej Trójki jest nowe pasmo publicystyczne, które nadawane będzie od poniedziałku do piątku między godz. 15.00 a 16.00. Każdy dzień będzie poświęcony innej tematyce. I tak, w poniedziałki dziennikarka Trójki Katarzyna Pruchnicka mówić będzie o sprawach wychowawczych i rodzinnych (Pruchnicka będzie prowadziła także sobotnie poranki w Programie 3 PR), natomiast we wtorki Paweł Drozd podejmie tematy związane ze stylem życia i podróżami.

W środy między 15.00 a 16.00 będzie można wysłuchać informacji związanych z „białymi plamami” w najnowszej historii Polski - tego dnia radiowa Trójka będzie przygotowywać swoje popołudniowe pasmo we współpracy z Instytutem Pamięci Narodowej. Z kolei w czwartki Elżbieta Korczyńska-Jordan będzie mówić o sektorze inicjatyw oraz o problematyce społecznej.

Radiowa Trójka przygotowała także nowe propozycje związane z szeroko pojętą kulturą. Piątkowe popołudniowe pasmo pomiędzy 15.00 a 16.00 będzie poświęcone popkulturze, a poprowadzi je Katarzyna Borowiecka. Z kolei w piątkowe wieczory na antenie Programu 3 Polskiego Radia pojawi się popularna piosenkarka Monika Brodka. Artystka w godzinach 22.00-23.00 poprowadzi swój autorski program muzyczny (stacja nie ujawnia jeszcze jego tytułu).

Do grona prowadzących wieczorne pasmo „Klub Trójki” dołączą nowe osoby - będą to Dariusz Karłowicz oraz Tomasz Rożek, który w TVP2 w jesiennej ramówce poprowadzi drugą serię programu „Sonda 2”.

W połowie sierpnia br. do prowadzących „Klub Trójki” dołączył publicysta i producent Maciej Pawlicki. Pod koniec maja pasmo to zaczął prowadzić Grzegorz Górny, a na początku czerwca - Piotr Semka.

W jesiennej ramówce Programu 3 Polskiego Radia pojawią się także m.in. dwa premierowe programy: audycja poświęcona dyplomacji - poprowadzi ją Łukasz Walewski (w każdy poniedziałek o godz. 7.40) oraz program mówiący o specyfice oraz różnorodności podróżowania (poprowadzą go Łukasz Karusta i Marcin Pośpiech, w każdy piątek o godz. 18.45).

Udział Programu 3 PR w rynku radiowym pod względem słuchalności w okresie od maja do lipca br. wyniósł 7,8 proc.

Dołącz do dyskusji: Jesień w PR III: Monika Brodka z autorską audycją, nowe popołudniowe pasmo publicystyczne

79 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
dfdd
A ta Michniewicz, Strzyczkowski i Olszański długo jeszcze będą męczyć ???
odpowiedź
User
radiowiec
No tak, gdyby nie to, że Czwórka spada z FM, to tam przecież mogłaby mieć swoją audycję...
odpowiedź
User
politykier
Czy Brodka poprowadzi swój program po Lisickim a przed Semką czy po "audycji" Wildsteina?
odpowiedź