SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Jest już spot reklamowy Oshee z Darią Zawiałow

Premiera spotu wizerunkowego marki napojów Oshee z udziałem Darii Zawiałow inicjuje kampanię reklamową linii produktowej Oshee Hydroboost, w której “Dziewczyna Pop pije Oshee!”. 

Teaserową odsłoną planowanej promocji była premiera nowego teledysku do utworu „Dziewczyna Pop” w którym Darii Zawiałow towarzyszą produkty marki Oshee.

Obecnie marketer rusza z główną częścią działań promocyjnych skupionych wokół produktów Oshee Hydroboost, promowanych spotem reklamowym w telewizji, digitalu, kinie, a także w ramach ogólnopolskiej kampanii OOH. Napoje marki będą również widoczne na wybranych koncertach Darii Zawiałow.

Daria Zawiałow pije Oshee

Kampania osadzona jest w ramach nowej platformy komunikacji marki – “Oshee. Hydrate for great”. - Jako marka specjalizująca się w skutecznym nawadnieniu podkreślamy na co dzień jego kluczową rolę w aktywnym trybie życia. Współpraca z tak wspaniałą ambasadorką jak Daria Zawiałow to doskonały pretekst i okazja dotarcia z tą wiedzą także do innego grona odbiorców, którzy swoje pasje realizują nie tylko uprawiając sport, ale również w każdej aktywności czy w szeroko pojętym lifestyle’u. To właśnie kwintesencja platformy OSHEE. Hydrate for great – mówi Tadeusz Czarniecki, CMO Oshee.

Za realizacje projektu odpowiadają: Lemon i dział marketingu Oshee (kreacja), Lemon (produkcja), Mediahub (media). Nowa platforma komunikacji została wypracowana w ramach przetargu z agencją Lvov, a jej key visual z projektantem Mateuszem Machalskim.

 

Dołącz do dyskusji: Jest już spot reklamowy Oshee z Darią Zawiałow

2 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Ann
wyjaśniam: wdzięczy się, wdzięczy się, wdzięczy się, pociągając przez słomkę za granico.
6 12
odpowiedź
User
Mateusz Morawiecki
Do rana popija żywca a potem nawadnia się oszi
0 12
odpowiedź