SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Joanna Berlińska i Justyna Oracz kolejną kadencję w Grupie Roboczej Public Relations w IAB Polska

Po raz kolejny szefową Grupy Robocza Public Relations w IAB Polska została Joanna Berlińska z Lightscape, która funkcję pełni od marca 2021 r. Jej zastępczynią została na drugą kadencję Justyna Oracz z Fantasyexpo.

Justyna Oracz i Joanna Berlińska Article

Joanna Berlińska jest założycielką i współwłaścicielką agencji marketingowej Lightscape, specjalizującej się w działaniach digital PR. Ekspertka w dziedzinie komunikacji marketingowej i wizerunku. Wspólnie z zespołem rozwija platformę Visibly i projekt B+R skupiony na działaniach Digital PR z wykorzystaniem mechanizmów SEO. Z branżą PR związana od 2004 r. Do grona marek, z którymi współpracowała, należą m.in.: Intrum, ABB, CEDC, Grupa Inelo, Librus, Linux, Aviva, czy Manufaktura. Ukończyła Międzynarodowe stosunki gospodarcze oraz Marketing, a także studia doktoranckie na Wydziale Zarządzania na Uniwersytecie Łódzkim.

Justyna Oracz na co dzień pracuje jako head of communications w Fantasyexpo, gdzie zajmuje się komunikacją zarówno projektów własnych jak i partnerów. Planuje i realizuje komunikację marek w obszarze esportu oraz gamingu i nie tylko. Przygotowywała projekty komunikacyjne między innymi dla takich marek jak Sprite czy CD-Action. Od przeszło roku przynależy do IAB Polska, gdzie oprócz działań w Grupie Public Relations, pełni funkcję szefowej Grupy Gry i Esport. Absolwentka WSB o specjalizacji Media masowe i komunikacja.

Grupa Robocza PR w IAB Polska od 2019r.

Grupa Robocza Public Relations powstała w kwietniu 2019 r. Jej celem jest definiowanie roli public relations w zdigitalizowanym świecie. Członkowie Grupy tworzą liczne publikacje i opracowania, uczestniczą w webinarach i konferencjach, skupiając się na tematyce digital PR czy nowych standardach mierzenia efektywności, dopasowanych do środowiska online.

W roku 2020 Grupa zrealizowała pierwszą autorską konferencję HowTo, poświęconą zagadnieniom digital PR. Grupa prowadzi także stałe rubryki w mediach marketingowych.  Członkami Grupy są eksperci w dziedzinie public relations reprezentujący zarówno agencje jak i ich klientów.

Dołącz do dyskusji: Joanna Berlińska i Justyna Oracz kolejną kadencję w Grupie Roboczej Public Relations w IAB Polska

1 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
internet wrze
najważniejsze, że wszystko po staremu. Najważniejsze żeby duzi mogli więcej i drożej.
odpowiedź