SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Joanna Dzierzbicka, Joanna Mazurkiewicz, Karolina Krzysztofik, Anna Szutowicz w Grupie IQS

Z początkiem kwietnia do Grupy IQS dołączył nowy client service director. Zespół został jednocześnie rozszerzony o kolejnych badaczy, którzy mają wspomóc grupę w rozwoju narzędzi badawczych.

Joanna Dzierzbicka, Joanna Mazurkiewicz, Karolina Krzysztofik, Anna Szutowicz w Grupie IQS

Budowaniem długotrwałych relacji ze strategicznymi klientami firmy i wsparciem sprzedaży narzędzi badawczych zajmie się Joanna Dzierzbicka, która objęła stanowisko client service directora.

Przez ostatnie cztery lata Dzierzbicka pracowała jako szef zespołu badawczego w międzynarodowej agencji badawczej IPSOS. Wcześniej była związana z firmą ACNielsen oraz Millward Brown SMG KRC. Z wykształcenia jest socjologiem, absolwentką Uniwersytetu Łódzkiego.

Wraz z początkiem kwietnia do firmy dołączyła jednocześnie Joanna Mazurkiewicz, która jako business unit manager będzie kierowała zespołem jakościowym, odpowiadając za kształtowanie i nadzorowanie strategii rozwoju biznesu w podległym obszarze oraz budowaniem relacji z klientami, m.in. poprzez współtworzenie narzędzi dostosowanych do ich potrzeb.

Przez ostatnich siedem lat Mazurkiewicz pracowała w 4P Research Mix, ostatnio jako kierownik zespołu. Wcześniej była związana z Case, a w międzyczasie także z jakościową agencją badawczą Green Light w Londynie, prowadząc projekty globalne. Jej obszar specjalizacji to m.in. badania B2B, a także warsztaty jakościowe. Posiada także doświadczenie w zakresie rozwoju metodologii pozwalającej na lepsze dotarcie do respondentów. Jest współtwórcą techniki chat FGI – FGI on-line - w sali fokusowej.

Mazurkiewicz jest socjologiem, absolwentką Colegium Civitas. Należy do Polskiego Towarzystwa Badaczy Rynku i Opinii oraz Polskiego Towarzystwa Socjologicznego.

Kolejne dwie nowe osoby w firmie to Karolina Krzysztofik oraz Anna Maria Szutowicz. Krzysztofik objęła stanowisko senior research managera i będzie zajmować się rozwijaniem współpracy z obecnymi i nowymi klientami, zaś Szutowicz jako research manager zajmie się koordynacją aktualnych projektów badawczych i bieżącą obsługą klientów.

Krzysztofik z branżą związana jest od pięciu lat. Ostatnio jako badacz jakościowy pracowała w Corporate Profiles Consulting. Z wykształcenia jest socjologiem, absolwentką Uniwersytetu Łódzkiego.

Szutowicz z badaniami związana jest od 2006 roku. W tym czasie zdobywała doświadczenie z zakresu projektowania i prowadzenia etnograficznych badań marketingowych, ich analizy oraz consultingu strategicznego. Specjalizuje się w badaniach konsumpcji mediów, kosmetyków, farmaceutyków, alkoholi oraz bankowości. Jest etnografką, absolwentką Uniwersytetu Warszawskiego i stypendystką Westminster University. Redaktorka naczelna pisma antropologicznego "(op.cit.,)". Dodatkowo prowadzi grupę laboratoryjną "Płeć, seksualność, polityka" w Instytucie Etnologii i Antropologii Kultury UW.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Joanna Dzierzbicka, Joanna Mazurkiewicz, Karolina Krzysztofik, Anna Szutowicz w Grupie IQS

1 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
ewa
ta karolina do kurde geniusz normalnie - jakim cudem jakim cudem ona jeszcze oddycha
odpowiedź